محمد بنا: استعفایم برآورد رسانه ها بود، با عشق و قدرت تمام به کارم ادامه می دهم

به گزارش مجله آی سیب، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان گفت: کناره گیری من فقط حدس رسانه ها بود و با عشق و قدرت تمام به کارم ادامه می دهم.

محمد بنا: استعفایم برآورد رسانه ها بود، با عشق و قدرت تمام به کارم ادامه می دهم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، محمد بنا سرمربی تیم کشتی فرنگی گفت: شایعاتی در خصوص کناره گیری یا استعفای من مطرح شد که این موضوع فقط برآورد رسانه ها بود و من هیچگونه استعفایی نداده ام.

وی ادامه داد: با عشق و قدرت تمام در کشتی فرنگی به کار خود ادامه می دهم و نهایت سعی خود را می کنیم که با ماهیت موجود، بهترین نتیجه را در المپیک 2020 کسب کنیم.

بنا توضیح داد: تمام کوشش خود را می کنیم که به امید خدا در اولین رقابت کسب سهمیه المپیک که فروردین ماه سال آینده در کشور چین برگزار می گردد، سه سهمیه باقی مانده را کسب کنیم و خیال خود را تا المپیک 2020 راحت و بتوانیم اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی را برگزار کنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص دلایل برگزار نشدن اردوی این تیم گفت: با توجه به اینکه مسابقات قهرمانی کشور هفته گذشته در استان خوزستان برگزار گردید و رقابت های لیگ برتر نیز از امروز شروع می گردد، ما تا انتها لیگ هیچ اردویی برگزار نمی کنیم تا کشتی گیرانمان به راحتی بتوانند در این مسابقات کشتی های خود را بگیرند. بعد از رقابت های لیگ نیز با توجه به برگزاری مسابقات جام دنیای و جام باشگاه های دنیا برنامه ریزی می کنیم و اردوهای خود را برگزار خواهیم کرد.

بنا در خصوص زمان شروع اردوی تیم ملی توضیح داد: با توجه به اینکه زمان کمی تا مسابقات جام دنیای که میزبان آن ایران است داریم و قصد داریم با قدرت در این رقابت ها حضور یابیم، باید بلافاصله پس از رقابت های لیگ اردوهای خود را برگزار کنیم تا بتوانیم بچه ها را به مرز آمادگی برسانیم و به دنبال آن هستیم بهترین نتیجه را در جام دنیای کسب کنیم. به همین منظور اولین اردوی آماده سازی ما طی روزهای 10 تا 21 آبان ماه و دومین اردو نیز 25 آبان تا 4 آذرماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: پس از جام دنیای مسابقات جام باشگاه های دنیا را نیز در آذرماه پیش رو داریم و امیدواریم که کشتی گیران ما از این مسابقات بتوانند به خوبی استفاده نمایند. حضور در جام تختی در دی ماه نیز برنامه بعدی فرنگی کاران خواهد بود که با توجه به اینکه می خواهیم تمامی ظرفیت کشتی فرنگی ایران و نفرات مطرح در این مسابقات شرکت نمایند اردویی را برگزار نمی کنیم چراکه اگر تعدادی را به اردو دعوت کنیم به حق نفراتی که بیرون از اردو مانده اند اجحاف کردیم و برای اینکه همه نفرات در شرایط یکسانی در جام تختی حضور داشته باشند این تصمیم را گرفتیم.

بنا گفت: اعزام کشتی گیران به مسابقات قهرمانی قاره آسیا در بهمن ماه امسال در دستور کار قرار گرفته است و دو مرحله اردو طی روزهای 30 دی تا 11 بهمن و 15 تا 26 بهمن ماه برای شرکت در این مسابقات برگزار خواهد شد، البته رقابت های کسب رنکینگ المپیک 2020 توکیو در ایتالیا نیز در آن زمان انجام می گردد که قصد داریم 3 کشتی گیری که در قزاقستان برای ما سهمیه کسب نموده اند به این مسابقات اعزام کنیم تا با کسب رنکینگ بتوانند در صندلی مناسب تری در المپیک به میدان بروند. کشتی گیرانی که مدنظر ما برای کسب سه سهمیه باقی مانده هستند نیز به این رقابت ها اعزام می شوند که در صورتی که در مسابقات گزینشی صاحب سهمیه شدند، شانس کسب رنکینگ در المپیک را از دست ندهند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص ادامه برنامه های این تیم توضیح داد: پس از مسابقات قهرمانی آسیا و کسب رنکینگ در ایتالیا، اردوهای ما برای حضور در اولین مسابقات گزینشی المپیک که اوایل فروردین ماه سال آینده در کشور چین برگزار می گردد، شروع خواهد شد و امیدوارم که بتوانیم در این رقابت ها سه سهمیه باقی مانده را کسب کنیم تا نیازی به حضور در دومین رقابت گزینشی المپیک که اردیبهشت ماه در کشور بلغارستان برگزار می گردد نداشته و بتوانیم برنامه ریزی بهتری برای برگزاری اردوهای مناسب تا المپیک 2020 توکیو که ماه مرداد سال آینده برگزار می گردد داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 478

به "محمد بنا: استعفایم برآورد رسانه ها بود، با عشق و قدرت تمام به کارم ادامه می دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد بنا: استعفایم برآورد رسانه ها بود، با عشق و قدرت تمام به کارم ادامه می دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید