مطالبه جدی خانواده شهدای گمنام روی آنتن شبکه مستند

به گزارش مجله آی سیب، مستند برادرم نادعلی، روایتی از مطالبه خانواده شهدای گمنام است که در جدیدترین قسمت از برنامه به اضافه مستند رونمایی می گردد.

مطالبه جدی خانواده شهدای گمنام روی آنتن شبکه مستند

به گزارش خبرنگاران از روابط عمومی شبکه مستند، نوزدهمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی به اضافه مستند با پخش و آنالیز مستند برادرم نادعلی به کارگردانی علی تک روستا روی آنتن شبکه مستند می رود.

مستند برادرم نادعلی روایتی از خانواده شهید نادعلی دهقان کار است که فرزندشان مفقودالاثر شده است.

پیدا شدن اتفاقی سنگ مزاری به نام این شهید در بهشت زهرا و کوشش های برادر شهید برای اجازه نبش قبر و دریافت آزمایش DNA خط اصلی این فیلم مستند را تشکیل می دهد.

این فیلم مستند به کوشش خانواده های شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس برای پیدا کردن مزار فرزندان شان نیز می پردازد. کوششی که در سایه بعضی بی توجهی ها و مصائب اداری بعضا بی ثمر مانده است.

فیلم مستند برادرم نادعلی در چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت حضور داشت و تحسین بسیاری از تماشاگران را به خود برانگیخت. این فیلم در اولین نمایش تلویزیونی خود به شبکه مستند آمده و در به اضافه مستند رونمایی خواهد شد.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور سرکار خانم دنیا ربانی، مادر شهید ستار یکه زارع برگزار می گردد.

در این بخش مسائل خانواده های شهدای مفقودالاثر و مصائب اداری برای پیدا کردن فرزندشان به وسیله آزمایش DNA مورد آنالیز قرار می گیرد. شهید ستار یکه زارع بعد از گذشت سه سال از خاکسپاری اش در دانشگاه قم شناسایی شد.

این قسمت از برنامه به اضافه مستند روز سه شنبه 19 اسفند ساعت 20 از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 20 اسفند ساعت 9 و آدینه 21 اسفند ساعت 14 است.

به اضافه مستند، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می پردازد.

این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه کنندگی یاسر فریادرس با آیتم های مختلف سه شنبه های هر هفته ساعت 20 روی آنتن شبکه مستند می رود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1584

به "مطالبه جدی خانواده شهدای گمنام روی آنتن شبکه مستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطالبه جدی خانواده شهدای گمنام روی آنتن شبکه مستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید