پاسخ علی کفاشیان به حمله وحید هاشمیان!

به گزارش مجله آی سیب، رئیس سابق فدراسیون فوتبال به اظهارات وحید هاشمیان واکنش نشان داد.

پاسخ علی کفاشیان به حمله وحید هاشمیان!

به گزارش مجله آی سیب به نقل از خبرآنلاین وحید هاشمیان در تازه ترین گفت و گوی خود علی کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال را نشانه رفت و گفت: یکبار که برای رای پرونده ام با پرسپولیس به فدراسیون رفته بودم کفاشیان گفت: وحید، در هر کدام از تیم های پایه که تمایل داری با ما همکاری کن! که آنهم به نظرم یک تعارف بود. فوتبال ایران الان هنوز چوب دورانی را می خورد که ایشان در راس بودند و آن خنده ها را تحویل مردم می دادند. من با آقای صفایی فراهانی مشکل داشتم و ضربات زیادی در دوره ایشان خوردم اما در دوره این مدیر برای فوتبال اقدامات خوبی هم صورت گرفت اما در زمان آقای کفاشیان فوتبال کشور خیلی آسیب دید.

کفاشیان اما در پاسخ به این اظهارات هاشمیان می گوید: من همواره رابطه خوبی با هاشمیان داشته ام. نمی دانم چرا این حرف ها را زده ولی او شخصیتی جدی دارد و با این پشتکار خوبش به نظرم در آینده خیلی پیروز خواهد شد.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال اضافه می نماید: نمی گردد که فقط جدی باشیم و حرص بخوریم. باید گاهی هم بخندیم. اصلا ورزش برای شادی و نشاط و شادابی است. نمی دانم نظر هاشمیان درباره من چه بوده ولی کارنامه بنده معین است. خیلی ها به من می گویند عملکرد شما در فدراسیون خوب بود و با آوردن کی روش باعث تحول در فوتبال شدید. در رده پایه، فوتسال و فوتبال ساحلی هم به پیروزیت هایی رسیدیم. من برای هاشمیان احترام زیادی قایل هستم ولی خیلی ذهنم را درگیر این بحث ها نمی کنم.

  • هاشمیان: 9 ماه گذشته و ریالی نگرفته ام
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 902

به "پاسخ علی کفاشیان به حمله وحید هاشمیان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ علی کفاشیان به حمله وحید هاشمیان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید