پدر بابک خرمدین: عذاب وجدان ندارم

به گزارش مجله آی سیب، پدر و مادر بابک خرمدین صبح امروز در جلسه بازپرسی در دادسرای جنایی حاضر شدند.

پدر بابک خرمدین: عذاب وجدان ندارم

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، پدر خرمدین در جلسه بازپرسی صبح امروز در دادسرای جنایی گفت: هیچ کس به اندازه من مطالعه نکرده است. 17 سال شبانه روزی تنها مشغولیت من خواندن کتاب بود و از زمانی که کرونا آمده، 3 ماه در خانه ام در چمخاله، تمام خاطراتم را پاک نویس کردم و از پنج سالگی تا الان که 81 ساله ام همه را نوشته ام.

وی در پاسخ به این سوال که این همه شخصیت های تاریخی چرا به سمت بابک خرمدین رفتید؟ گفت: بخاطر اینکه ضد عرب بود. به دلیل اینکه عرب ها آن موقع در ایران بودند و 270 سال بر ما حکومت کردند. نهضت از زمان ابومسلم شروع شد. نهضت ابومسلم پنج سال بود. نهضت بابک 22 سال بود. بابک 22 سال با اعراب جنگید و این سبب شد که توانستیم اعراب را از ایران پاک و مقدس بیرون کنیم.

وی در پاسخ به سوال قاضی شهریاری که پرسید شما خودتان اهل نماز هستید؟ گفت: من از 9 سالگی نماز و روزه ام ترک نشد و تا 18 و 19 سال پیش که جراحی پروستات انجام دادم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا با عرب ها مشکل دارید گفت: من با عرب ها مشکل دارم. دوستشان ندارم. قدرت داشته باشم کل عرب ها را از بین می برم.

قاضی شهریاری به پدر بابک خرمدین گفت: خیلی از بزرگان دین ما عرب هستند.

پدرخرمدین گفت: من ائمه اطهار را می پرستم، دوستشان دارم و پیرو مکتب علی و محمد هستم. به خاطر همین، حضرت علی می گوید بهترین سرمایه یک انسان فرزند نیک است منتها فرزندان من 17 سال زمانی که دانشگاه رفتند بالاسرشان نبودم و خانمم با پنج کلاس نمی توانست آن طور که شایسته است جای من را پر کند.

پدر بابک خرمدین گفت: از هیچ کدام از قتل هایی که کردم عذاب وجدان ندارم. کابوسی به سراغم نمی آمد چون احساس گناهی نمی کردم و کسانی را که کُشتم فساد اخلاقی بالایی داشتند.

تعداد بازدید : 341

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1669

به "پدر بابک خرمدین: عذاب وجدان ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدر بابک خرمدین: عذاب وجدان ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید