چه کسی مقصر مسائل فعلی باشگاه پرسپولیس است؟

به گزارش مجله آی سیب، باشگاه پرسپولیس برای پرداخت قرارداد بازیکنانش دچار مشکل شده است.

چه کسی مقصر مسائل فعلی باشگاه پرسپولیس است؟

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله آی سیب، حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا با پاداش دو میلیون دلاری برای این باشگاه همراه بود و با توجه ترزیق این پول به صدرنشین فعلی لیگ انتظار می رفت مدیریت این باشگاه مشکل چندانی برای پرداخت دستمزد بازیکنان و مربیان خود نداشته باشد اما در عمل خلاف این موضوع را شاهد هستیم.

حقیقت این است که وقتی قرار شد این پاداش به پرسپولیس تعلق بگیرد، مسئولان پیشین این باشگاه به تکاپو افتاده و پیشاپیش برای بخش اعظمی از این پاداش برنامه ریزی کردند. در این برنامه ریزی صورت گرفته پاداش های قابل توجهی برای بازیکنان، مربیان و البته اعضای هیئت مدیره و مدیریت باشگاه در نظر گرفته شد. نکته جالب توجه اینکه این پاداش ربطی به قرارداد هیچ یک از آنها نداشت و در واقع به عنوان حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان به افراد اشاره شده تعلق گرفت.

ایرج عرب زمانی که به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس منصوب شد چاره ای نداشت جز اینکه پاداش ها را بر همان اساس اشاره شده تقسیم کند از این جهت که مدیریت قبلی این باشگاه شکل تقسیم پاداش ها را در هیئت مدیره به تصویب رسانده بود.

به هر حال رقم قابل توجهی از پاداش AFC بین اعضای این تیم و باشگاه تقسیم شده بدون اینکه این پاداش ربطی به قرارداد های آنها داشته باشد و در این شرایط طبیعی است که مسئولان فعلی باشگاه پرسپولیس برای پرداخت رقم قرارداد بازیکنان و مربیان خود دچار مشکل شوند. این در شرایطی است که رقم قرارداد بعضی از بازیکنان پرسپولیس نسبت به فصل قبل حداقل 35 درصد توسط مسئولان پیشین این باشگاه افزایش داده شده است. در این بین رقم یک بازیکن به بالای 5 میلیارد و بازیکن دیگر به 4 میلیارد تومان هم رسیده است.

مسئله دیگر اینکه مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس قرارداد خارجی های این تیم را به یورو تبدیل نموده و این موضوع هم باعث شده پرداختی به آنها نبست به گذشته به طور چشمگیری افزایش یابد.

بازیکنان پرسپولیس هم اکنون از اینکه مبلغ دریافتی شان از این باشگاه تا اینجای فصل به 50 درصد هم نرسیده دلخورند و در هفته های پایانی لیگ این نگرانی های آنها به اوج خود رسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 184

به "چه کسی مقصر مسائل فعلی باشگاه پرسپولیس است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسی مقصر مسائل فعلی باشگاه پرسپولیس است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید