گل محمدی: هر بازیکنی آرزو دارد در پرسپولیس بازی کند

به گزارش مجله آی سیب، یحیی گل محمدی درمورد شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه ملاقات با استقلال تاجیکستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: اتفاقاتی که رخ داد کمی غیر قابل پیش بینی بود. در شرایطی که باید راهی تاجیسکتان می شدیم شوک مدیریتی به تیم وارد شد. دوست داشتیم که سمیعی در تیم باشد، اما این اتفاق رخ نداد. از زحمات و کوشش های وی تشکر می کنم. به هر حال صدری آمد و کار ها دنبال می گردد و مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد و امیدوارم تاثیر منفی روی تیم نداشته باشد.

گل محمدی: هر بازیکنی آرزو دارد در پرسپولیس بازی کند

وی درخصوص خرید کی روش استنلی گفت: ما خیلی کوشش کردیم برای اینکه یک بازیکن خارجی بگیریم. نمی خواهم نامی بیاورم، اما فدراسیون مجوز را صادر نکرد. مسابقات حساس و سختی را در پیش داریم و انتظار داشتیم که حداقل به باشگاه های بدهکار اجازه می دادند که یک بازیکن بگیرند، اما اینگونه نشد و مجبوریم با همین شرایط ادامه دهیم.

وی اعلام کرد: قانونی که وضع شده فقط برای پرسپولیس است و اگر از ابتدا می گفتند که فقط ما نمی توانیم بازیکن بگیریم کار راحت تر بود. بعضی دیگر از تیم ها در همین شرایط می توانند بازیکن بگیرند. تناقض گویی در بین مسئولان فدراسیون هم به چشم می آید. قانونی که وضع شده شفاف نیست و باشگاه ها سردرگم شده اند. خروجی این قوانین عدم یارگیری پرسپولیس و جذب بازیکن به وسیله سایر تیم ها است. این کار بی انصافی در حق تیمی است که در چند سال اخیر آبروی فوتبال ایران را خریده است. سهمیه هایی که به ایران داده می گردد به علت حضور پیروز ما در جام باشگاه های آسیا است. ضمن اینکه در تیم ملی هم بیشترین بازیکنان و مربیان را به تیم ملی داده ایم. من روی این موضوع بحث دارم که چرا با یک مربی که با باشگاه خود قرارداد دارد، قرارداد نو برای تیم ملی امضا می نمایند. ما با این موضوع کنار آمدیم، چون این افتخار در نهایت برای ما هم هست. همواره باشگاه ما به فدراسیون سرویس داده است و این موضوع منطقی نیست.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص عملکرد این باشگاه در فصل جابجایی، اسم کرد: دو بازیکنی که از ما جدا شدند از بازیکنان اصلی تیم ملی بودند. مغانلو هم شرایط خیلی خوبی داشت. رسیدن به شرایط گذشته با بازیکنان نو احتیاج به زمان دارد، اما ما این فرصت را نداشتیم. برای بازی با استقلال سه بازی محبت آمیز با امید ها و دانشجویان و گل گهر داشتیم. غیر از بازی با گل گهر، دو بازی دیگر یک طرفه بود و نمی شد که ارزیابی دقیقی از شرایط تیم داشت. بازیکنانی که جذب شدند عاشق این تیم بودند و پول رضایتنامه خود را هم پرداخت کردند. بازیکنانی که ماندند هم پیشنهاد های خوبی داشتند، اما باز هم پرسپولیس را انتخاب کردند. به هر حال ما تیم بزرگی داریم و هر بازیکنی آرزو دارد در آن بازی کند.

گل محمدی اضافه نمود: هر کدام از بازیکنانی که ماندند می توانستند به تیم های دیگر بروند و شرایط اقتصادی بهتری داشته باشند، اما به هر حال کوشش می کنیم که برای بازی آینده هم شرایط خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بازی با استقلال تاجیکستان، گفت: قطعاً بازی آسانی نیست. به اسم تیم اول صعود نموده و شرایط در تاجیکستان فرق دارد. انگیزه بالایی دارد و فضای رسانه ای بسته ای دارند و حتی یک بازی هم از آن ها پیدا نکردیم. چمن مصنوعی هم یکی از مسائل ما است، اما ما هم پرسپولیس هستیم و بازیکنان نشان دادند که مرد روز های سخت هستند. با دعای طرفداران و انگیزه بازیکنان در پی کسب برترین نتیجه هستیم. در خاتمه برای نمایندگان ایران در آسیا آرزوی پیروزیت می کنم.

منبع: فرارو
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1803

به "گل محمدی: هر بازیکنی آرزو دارد در پرسپولیس بازی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: هر بازیکنی آرزو دارد در پرسپولیس بازی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید