آیین تقدیر از بازنشستگان گروه صنعتی میهن برگزار گردید

به گزارش مجله آی سیب، مدیرعامل گروه میهن گفت: قدردانی از پیشکسوتان و زحمات آنها وظیفه تمام مدیران فعلی و آینده گروه صنعتی میهن است.

آیین تقدیر از بازنشستگان گروه صنعتی میهن برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی میهن، آیین تقدیر از بازنشستگان گرانقدر گروه میهن با هدف تکریم و قدرشناسی از سال ها زحمات این عزیزان پر کوشش با حضور حاج ایوب پایداری بنیانگذار گروه صنعتی میهن، مهندس ابوالفضل پایداری مدیرعامل این گروه، مهندس نیکخواه قائم مقام و جمعی از مدیران و همکاران برگزار گردید.

در این مراسم، تقدیرنامه و هدایایی توسط حاج ایوب پایداری و مهندس ابوالفضل پایداری به بازنشستگان گروه صنعتی میهن اهدا شد.

حاج ایوب پایداری بنیانگذار گروه صنعتی میهن، در این جمع صمیمی که یکی از لحظات درخشان در کارنامه کارآفرینی هر گروه صنعتی به شمار می رود، از کوشش و همت همکاران و یاران این گروه در سال های طولانی فعالیت خود قدردانی ویژه کرد.

مهندس ابوالفضل پایداری مدیرعامل گروه صنعتی میهن نیز در این مراسم با بیان اینکه قدردانی از پیشکسوتان و زحمات آنها وظیفه تمام مدیران فعلی و آینده این گروه است، گفت: گروه صنعتی میهن، یک خانواده عظیم صنعتی است و درست مثل یک خانواده، باید صفا و صمیمیت و قدرشناسی در همه ابعاد آن موج بزند.

وی همچنین بر بهره بردن از تجربیات پیشکسوتان و بازنشستگان مجموعه گروه صنعتی میهن تاکید ویژه کرد.

این آیین صمیمی و خاطره انگیز با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات شهر لبنیات میهن برگزار گردید و با دریافت عکس های یادگاری فردی و جمعی مهمانان به همراه بنیانگذار گروه صنعتی میهن، و ثبت این لحظات به یادماندنی به سرانجام رسید.

خاطرنشان می گردد: سال 1400 مصادف است با پنجاهمین سال شروع به کار گروه صنعتی میهن؛ از روزی که بنیانگذار این گروه، حاج ایوب پایداری با یک چرخ سیار فروش بستنی کار خود را شروع کرد حدود نیم قرن می گذرد و امروز، این مجموعه برای بیش از 25 هزار هم میهن عزیزمان فرصت اشتغال ایجاد نموده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1603

به "آیین تقدیر از بازنشستگان گروه صنعتی میهن برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیین تقدیر از بازنشستگان گروه صنعتی میهن برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید