با دستور معاون دادستان تهران انجام شد؛ پلمپ فروشگاه زنجیره ای مشهور در غرب پایتخت، گرانفروشی و عرضه گوشت مرغ فاسد از تخلفات این فروشگاه

به گزارش مجله آی سیب، یک فروشگاه زنجیره ای مشهور به دلیل عرضه گوشت مرغ فاسد و گرانفروشی به دستور معاون دادستان تهران پلمپ شد.

با دستور معاون دادستان تهران انجام شد؛ پلمپ فروشگاه زنجیره ای مشهور در غرب پایتخت، گرانفروشی و عرضه گوشت مرغ فاسد از تخلفات این فروشگاه

به گزارش خبرنگار ، گشت مشترک تعزیرات پایتخت ظهر امروز (شنبه 11 اسفند ماه) با حضور معاون دادستان تهران و نمایندگان وزارت علوم، بهداشت و درمان و وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای برخورد با گرانفروشی و توزیع نامناسب گوشت مرغ به یکی از شعبات فروشگاه های زنجیره ای در شهران رفته و موضوع را مورد آنالیز قرار دادند.

محمد شهریاری معاون دادستان استان تهران در مصاحبه با خبرنگار ، در رابطه با نحوه توزیع گوشت مرغ در این فروشگاه اظهار کرد: با آنالیز نحوه توزیع گوشت مرغ در این واحد فروشگاهی، معین شد که عرضه گوشت سفید در این واحد با ایرادات و تخلفات بسیار زیادی در حال اجرا است.

وی اضافه نمود: کارشناسان وزارت بهداشت در گزارش های خود اعلام کردند که تمامی گوشت های مرغ عرضه شده در این فروشگاه فاسد بودند و با احراز گرانفروشی محصولات، حکم امحا 60 کیلوگرم گوشت مرغ موجود در این فروشگاه و دستور پلمپ آنجا صادر شد.

شهریاری با اشاره به اینکه نگهداری و فروش مرغ فاسد جرم است، گفت: مسئولان این فروشگاه به دادسرای جرایم احضار خواهند شد و قطعاً با این افراد برخورد قانونی خواهد شد.

در ادامه بهروز طالبیان رئیس گشت تعزیرات استان تهران در مصاحبه با خبرنگار ، اظهار کرد: متاسفانه در این واحد فروشگاهی علاوه بر عرضه محصول فاسد، تخلف گرانفروشی نیز مشاهده شده است.

وی اضافه نمود: قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار برای فروش گوشت مرغ 115000 ریال است که در این واحد این محصول با قیمت 215000 ریال به فروش می رسد، ضمن اینکه مسئولان فروشگاه با خرد کردن قطعات مرغ و بسته بندی جداگانه، این محصول را به قیمت 299000 ریال می فروختند که از نظر ما این عمل تخلف محسوب می گردد.

مقصد نامعلوم کامیون های حامل گوشت بعد از خروج از سردخانه ها/ نباید یک هفته بعد از حماسه مردمی 22 بهمن قیمت خودرو افزایش یابد/ بازداشت 4 نفر در ارتباط با توزیع گوشت در 3 دستگاه دولتی

طالبیان در پاسخ به این سوال که تکلیف کسانی که از این محصولات ناسالم خریداری و استفاده کردند، چه می گردد؟ بیان نمود: خریداران این گوشت ها که دچار بیماری یا مسئله ای شدند می توانند با اعلام گزارش خود به سازمان تعزیرات و دادستانی استان تهران، شکایت خود را ثبت نمایند تا روند قضایی آنالیز موضوع انجام گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 31 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 166

به "با دستور معاون دادستان تهران انجام شد؛ پلمپ فروشگاه زنجیره ای مشهور در غرب پایتخت، گرانفروشی و عرضه گوشت مرغ فاسد از تخلفات این فروشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با دستور معاون دادستان تهران انجام شد؛ پلمپ فروشگاه زنجیره ای مشهور در غرب پایتخت، گرانفروشی و عرضه گوشت مرغ فاسد از تخلفات این فروشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید