سلامتی و پزشکی

خبرنگاران ابلاغ فاصله گذاری اجتماعی در حوزه سلامت محیط و کار

تهران - خبرنگاران - معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابلاغ گام دوم مبارزه با بیماری کووید 19و فاصله گذاری اجتماعی در حوزه سلامت محیط و کار خبر داد.

12 خرداد 1399

واکنش ها به افزایش حقوق کارگران ادامه دارد ، گلایه از مزد پایین و نگرانی بابت رشد تورم و بیکاری

به گزارش تجارت نیوز، حداقل دستمزد کارگران برای سال 99 به میزان 21 درصد افزایش یافت و با این افزایش میزان پایه حقوق از 1.5 میلیون تومان به 1.8 میلیون تومان رسید. با این حال مجموع دریافتی یک کارگر مجرد در سال 99 به 2.6 میلیون تومان می رسد. اما این تصمیم شورای عالی...

12 خرداد 1399

اعمال بازنگری در شیوه نامه انتخابی المپیک توکیو

به گزارش خبرنگاران، کمیته بین المللی المپیک، بازنگری در شیوه نامه انتخابی توکی و2020 که در سال 2017 مورد تایید هیات اجرایی قرارگرفت، بدلیل شیوع گسترده و پاندمی ویروس کرونا صورت پذیرفته است.

10 خرداد 1399

دانشجویان همدانی 110 بسته بهداشتی به مدافعان سلامت هدیه کردند

گروه جهادی شهید حسین همدانی به مناسبت فرارسیدن میلاد منجی عالم بشریت، 110 بسته بهداشتی به مدافعان سلامت بخش های مقابله با کرونا بیمارستان های شهرستان همدان هدیه کرد.

10 خرداد 1399

نارنجی پوشان را بیش از هر زمانی دریابیم

خبرنگاران/فارس یکی از گروه های شغلی که در هر زمانی کارشان تعطیل بردار نیست و در هر شرایطی لزوم حضور و فعالیت آنان وجود داشته و دارد، پاکبانان نارنجی پوش هستند. مردانی که شغل شان با دشواری های فراوانی همراه بود و این روزها بیش از سایر شهروندان در معرض خطر...

9 خرداد 1399

پکن: آمریکا به جای یاری به مهار کرونا در حال اعزام جنگنده و ناو به دنیا است

سخنگوی وزارت خارجه چین از رویکرد آمریکا در بحبوحه کوشش ها برای مهار ویروس کرونا و اعزام ناو جنگنده به نقاط مختلف دنیا انتقادکرد.

9 خرداد 1399

17 درصد جمعیت سیرجان جوان هستند

خبرنگاران/کرمان معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: نسبت جمعیت جوان شهرستان سیرجان طبق رده بندی گروه سنی وزارت بهداشت 18 الی 29 سال به کل جمعیت شهرستان، حدود 17 درصد است و حدود 75 درصد از جمعیت مذکور تا به امروز تحت ارزیابی و غربالگری خدمات سلامت...

7 خرداد 1399

توصیه فدراسیون پزشکی ورزشی ایتالیا به تیم ها؛ از بازیکنان مرتب آزمایش کرونا بگیرید

فدراسیون پزشکی ورزشی ایتالیا به تیم های ورزشی توصیه کرد با توجه به گستردگی شیوع کرونا در بازگشت به تمرینات، مواردی را رعایت نمایند.

5 خرداد 1399

نیکوتین در کدام مواد غذایی وجود دارد؟

نیکوتین یک ترکیب آلی و موثر بر سیستم عصبی است که در اندازه های مختلف در برخی میوه و سبزیجات مانند گوجه فرنگی، سیب زمینی و ... یافت می گردد.

5 خرداد 1399

عقبگرد اقتصاد جهان به ابتدای قرن بیستم، کووید - 19 چین را جانشین آمریکا می نماید؟

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: کرونا به تغییرات دنیای شتاب می دهد و جهت آن از دنیای شدن با مرکزیت آمریکا به دنیای شدن با مرکزیت چین خواهد بود و آمریکا رهبری دنیا را از دست خواهد داد.

4 خرداد 1399

گوگل موقعیت مکانی کاربران را برای مهار کرونا منتشر می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از واشنگتن پست، گوگل تصمیم دارد با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از کاربران در مهار ویروس کرونا به پزشکان در سراسر دنیا یاری کند. به همین دلیل این شرکت تصمیم دارد مخزن عظیم سوابق اطلاعات مکانی کاربران را در اختیار مقامات بهداشتی...

3 خرداد 1399

پاپ کرونا ندارد

ایسنا نوشت: واتیکان اعلام نمود، پس از آنکه تست کرونای یکی از ساکنین محل سکونت رهبر کاتولیک های دنیا مثبت شد آزمایشاتی گرفته شد که نشان دادند پاپ و دستیاران نزدیکش به ویروس کرونا مبتلا نشده اند.

1 خرداد 1399

یک کشتی کرونایی در راه مانده، جنجال تازه ترامپ و ایالت فلوریدا

ایسنا نوشت: دونالد ترامپ از مقامات فلوریدا درخواست کرد که یکی از بنادر سواحل اقیانوس اطلس را به روی یک کشتی کروز هلندی که درگیر کرونا شده و در دریا گیر افتاده، باز کند.

31 اردیبهشت 1399

تعداد فوتی های کرونا در آمریکا به 3000 نفر رسید

تعداد تلفات ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به 3000 کشته و 160 هزار مبتلا افزایش یافت.

29 اردیبهشت 1399

پنتاگون: 569 نظامی آمریکایی به کرونا مبتلا شده اند

وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در میان نظامیان آمریکایی به 569 نفر رسیده است.

29 اردیبهشت 1399

راهکارهایی برای غلبه بر ویروس کرونا، کانا ل ها و گروه های آزاردهنده را حذف کنیم

مسئول کمیته بهداشتی کارگروه تخصصی مبارزه با ویروس کرونا در استان اصفهان رعایت دقیق تذکرات پزشکی، تقویت سیستم ایمنی بدن و ایمنی روح و روان را سه راهکار مقابله با کرونا مطرح نمود.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران اجرای طرح زوج و فرد تردد خودروها در بهشهر

ساری - خبرنگاران - فرماندار بهشهر از اجرای طرح تردد خودروها در این شهر بر اساس پلاک زوج و فرد از روز شنبه نهم فروردین ماه اطلاع داد و هدف از این کار را مقابله با شیوع کرونا گفت.

27 اردیبهشت 1399

آن شهر ایتالیایی چطور بر کرونا غلبه کرد ؛ تست جامع، شناسایی ناقلان خاموش

تست جامع ناقلان خاموش، تجربه پیروز در ایتالیا عنوان مقاله ای است که در گاردین چاپ شد و در آن یک الگوی مناسب برای مقابله با کرونا را درمیان گذاشت.

26 اردیبهشت 1399

خبرنگاران این همه اخطار برای کیست؟

خرم آباد - خبرنگاران - گویند کشاورزی در روستایی زندگی می کرد از قضای روزگار خِرمن کشاورز در کنار بیشه ای پر از دار و درخت و درختان مزین به جمعیت کثیری از گنجشک و بلبل و قناری بودند.

24 اردیبهشت 1399

خبرنگاران مشاوران بهزیستی یزد آماده پاسخگویی به بازماندگان کرونا هستند

یزد- خبرنگاران - مدیرکل بهزیستی یزد گفت: تعدادی از مشاوران این اداره کل از طریق شماره تلفن 1480 آماده ارایه خدمات روانی و اجتماعی به بازماندگان بیماران کرونا در استان هستند.

24 اردیبهشت 1399
تعداد: (164)