برنامه رقابت های هفته اول و دوم لیگ برتر تکواندو اعلام شد

به گزارش مجله آی سیب، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته اول و دوم از دور رفت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان جام خلیج فارس یادواره شعید عبدالکریم کجبافی با حضور 9 تیم روز دوشنبه - 15 مهرماه در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

برنامه رقابت های هفته اول و دوم لیگ برتر تکواندو اعلام شد

شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها هستند.

در دیدار نخست هفته اول لوازم خانگی کن که در دوره گذشته بر سکوی سومی ایستاد به مصاف فرمانیه می رود، سپس دانشگاه آزاد اسلامی نایب قهرمان دوره قبل با پالایش نفت آبادان دیدار می کند؛ سومین مبارزه این هفته میان شهرداری ورامین قهرمان فصل قبل لیگ و باشگاه یزدان پیگیری می شود. در ادامه هوگوپوشان پاس قوامین برابر تکواندوکاران کانون مهاجر صف آرایی می کنند. باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان نیز در این هفته استراحت دارد.

اولین پیکار هفته دوم این رقابت ها، میان تیم های لوازم خانگی کن و پالایش نفت آبادان انجام می شود. پس از آن تیم دانشگاه آزاد اسلامی با تیم کانون تکواندوکاران مهاجر دیدار می کند، در ادامه پاس قوامین به مصاف صنعت مس کرمان می رود و در آخرین دیدار نیز هوگوپوشان باشگاه یزدان با فرمانیه مبارزه می کنند. شهرداری ورامین در این هفته با قرعه استراحت رو به رو است.

هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور در سال 1397 با نام یادواره پانصد شهید تکواندو پیگیری شد و تیم شهرداری ورامین برای پنجمین مرتبه بر سکوی قهرمانی قرار گرفت، دانشگاه آزاد اسلامی به کاپ نایب قهرمانی رسید و لوازم خانگی کن بر سکوی سومی ایستاد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 آبان 1398 بروزرسانی: 11 آبان 1398 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 419

به "برنامه رقابت های هفته اول و دوم لیگ برتر تکواندو اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه رقابت های هفته اول و دوم لیگ برتر تکواندو اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید