برگزاری مسابقه طراحی لباس کاروان ایران در المپیک 2020

به گزارش مجله آی سیب، سرپرست کاروان ایران در المپیک 2020 توکیوی ژاپن گفت که برای طراحی لباس کاروان ایران در المپیک 2020 توکیو مسابقه ای برگزار خواهد شد.

برگزاری مسابقه طراحی لباس کاروان ایران در المپیک 2020

به گزارش مجله آی سیب و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در المپیک 2020 توکیو ارتباط مستمر با کمیته سازماندهی بازی های المپیک توکیو را به عنوان یکی از محورهای مهم وظایف سرپرست کاروان دانست و گفت: این ارتباط و هماهنگی اغلب در قالب فضای مجازی و با بهره گیری از ایمیل و در بعضی اوقات نیز مکالمات تلفنی با بعضی از مسئولین مرتبط بازی ها محقق می گردد.

وی دریافت تمام دستورالعمل ها، آیین نامه ها و مقررات فنی و اجرایی رشته های مختلف ورزشی در شهر میزبان بازی ها اشاره نمود و گفت: دریافت همه این موارد و ترجمه آنها به عنوان یکی از محورهای مهم وظایف هیئت سرپرستی است که پس از ترجمه باید در اختیار فدراسیون ها قرار گیرد و بر همین اساس هم جلسات منظمی را برگزار می کنیم تا فدراسیون های شرکت کننده در المپیک بصورت کامل توجیه شوند.

سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو برگزاری جلسات منظم و هدفمند با فدراسیون های در حال کسب سهمیه را هم مورد توجه قرار داد و تاکید نمود: این جلسات فعلا برای کسب سهمیه است و بعد از کسب سهمیه ها در راستای پشتیبانی و تدارک قوی استمرار پیدا خواهد نمود.

سجادی فعال شدن بخش های تدارکاتی در قالب تجهیزات و وسائل مورد احتیاج کاروان ورزشی ایران را بسیار مهم بر شمرد و ادامه داد: در ابتدای سال 98 یکی از مهمترین اقداماتی که انجام خواهیم داد اعلام عمومی برای طرح لباس های فرم کاروان ورزشی ایران است که طرح لباس فرم را به مسابقه می گذاریم و سپس با نظر هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک بهترین طرح را برای لباس فرم و لباس های دیگر کاروان ایران متناسب با شأن و شخصیت والای ورزشکاران کشورمان انتخاب می کنیم.

سرپرست کاروان ورزشی ایران در المپیک با بیان اینکه اطلاعیه و فراخوان طرح لباس فرم کاروان ورزشی ایران، ابتدای سال آینده آماده می گردد تاکید نمود: بعد از این اعلام فرصت 16 ماهه برای سفارش و دریافت لباس های فرم داریم و در این بین قطعا بعد از تایید طرح، لباس ها توسط یک شرکت داخلی تامین و فراوری خواهد شد.

سجادی گفت: فدراسیون ها برای شرکت در رویداد مهم المپیک به لباس های تخصصی هم احتیاج دارند که این مهم با برنامه ریزی فدراسیون ها انجام خواهد شد و مسئله ای در این زمینه هم وجود نخواهد داشت.

سرپرست کاروان ورزشی ایران که تجربه مدیریت در کاروان های ایران در چهار دوره بازی های المپیک را در کارنامه دارد، جدول کارنمای بازی های المپیک 2020 را مورد تاکید قرار داد و توضیح داد: جدول کارنمای هیئت سرپرستی کاروان ایران از ابتدای اسفندماه طراحی شده و تا زمان اعزام تاریخ فعالیت ها کامل معین شده تا در این بین ارتباطات داخلی و بیرونی بر اساس آن پیش رود.

سجادی با بیان اینکه اقدامات بازی های آسیایی 2018 هم بر اساس جدول کارنما پیش می رفت گفت: بر اساس این جدول کاملا معین شده که چه کاری در چه زمانی باید انجام گردد که خوشبختانه در بازی های آسیایی جاکارتا بدون مشکل، اهداف از پیش معین شده محقق شد.

سرپرست کاروان ورزشی ایران در المپیک 2020 که علاوه بر تجربه چهار دوره بازی های المپیک، شش دوره هم سرپرستی کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی را هم عهده دار بوده، کوشش رشته هایی که در حال کسب سهمیه برای حضور در بازی های المپیک 2020 هستند را ستایش کرد و ادامه داد: بر اساس اطلاعی که دارم و گزارش هایی که دریافت کردیم فدراسیون ها درگیر تمرین و مسابقات هستند و تعدادی از رشته ها فرایند کسب سهمیه را آغاز نموده اند و اکثر فدراسیون ها در حال کار کردن هستند و حتی بصورت جدی کار آنها بعد از اتمام بازی های اسیایی 2018 جاکارتا آغاز شده است.

سجادی تعامل، هماهنگی و همکاری وزارت ورزش و جوانان،کمیته ملی المپیک و فدراسیون های ورزشی را مثبت ارزیابی کرد و این شاخصه ها را برای کسب موفقیت مهم دانست و گفت: موفقیت کاروان ورزشی ایران مستلزم همکاری و کار جمعی است که خوشبختانه با توجه به همه گونه همکاری که بین وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و فدراسیون ها وجود داشت در بازی های آسیایی 2018 تجربه خوب و موفقی بدست آمد و قطعا استمرار این مهم می تواند به موفقیت کاروان هم یاری کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 162

به "برگزاری مسابقه طراحی لباس کاروان ایران در المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مسابقه طراحی لباس کاروان ایران در المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید