جمع آوری بانک اطلاعاتی اراذل

به گزارش مجله آی سیب، فرمانده ناجا با اشاره به جمع آوری بانک اطلاعاتی اراذل و اوباش، گفت: همچنان منتظریم تا قول و قرار های بودجه ای دولت محقق گردد.

جمع آوری بانک اطلاعاتی اراذل

سردار حسین اشتری در تبادل نظر با مهر، با اشاره به پیغام رهبر معظم انقلاب در هفته ناجا و تأکید بر برخورد با اراذل و اوباش، اظهار کرد: یکی از اقدامات خوبی که توسط نیروی انتظامی صورت گرفته و در هفته ناجا تشدید شده، برخورد با مخلین نظم و امنیت بوده است.

وی ادامه داد: با افرادی که اوباشگری و قداره کشی می نمایند و در جوامع به عنوان اراذل و اوباش معروف هستند، به شدت برخورد شده و الحمدالله این رفتار پلیس مورد رضایت مردم هم بوده است.

افزایش رضایتمندی مردمی از نیروی انتظامی

سردار اشتری با اشاره به آخرین نتایج نظرسنجی مردمی از سوی دستگاه های مختلف گفت: بنا بر آخرین نظرسنجی ها، رضایتمندی مردم نسبت به عملکرد نیروی انتظامی افزایش پیدا نموده و این هدیه خوبی از سوی مردم برای ما است.

رئیس پلیس کشور اضافه کرد: با یاری مردم و استفاده از سیستم هایی که در اختیار داریم و اشراف اطلاعاتی کامل، فرایند برخورد ما با اوباش همچنان ادامه خواهد داشت.

وی گفت: نیروی انتظامی تا زمانی که مردم از حضور اراذل و اوباش در جامعه نگرانی نداشته باشند و این افراد جرأت حضور در جامعه را پیدا ننمایند، کنار مردم و جامعه ایستاده است.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: بانک اطلاعاتی اراذل و اوباش آماده شده، ان شاءالله تا هفته آینده تکمیل نهایی می گردد و به زودی اعلام خواهد شد.

افزایش قیمت دلار باعث نشده کار های پلیس عقب بیافتد

سردار اشتری در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه آیا افزایش قیمت دلار تأثیری بر تهیه تجهیزات و لوازم پلیسی داشته است یا خیر، گفت: افزایش قیمت ها تأثیرگذار است، ولی ما در مجموعه نیروی انتظامی سعی کردیم از ظرفیت های داخلی استفاده و در کارهایمان صرفه جویی کنیم. تا به امروز به دلیل افزایش قیمت دلار، هیچ کار یا برنامه ای از طرف ما زمین نمانده است.

برای تهیه ایکس ری منتظر اعتباربخشی دولتی هستیم

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه رئیس پلیس امنیت مالی ناجا اعلام نموده در گمرکات ایران کمبود دستگاه ایکس ری داریم، آیا شما به عنوان فرمانده ناجا درخواستی برای جبران این کمبود داشته اید یا خیر؟ گفت: برای تکمیل این دستگاه ها و دیگر موارد، یا باید اعتباراتی در اختیار پلیس قرار گیرد یا به وسیله مبادی و وزارتخانه های مربوطه تهیه می شد و در اختیار ما قرار می گرفت که متأسفانه درصد خیلی کمی از قول و قرار های داده شده، محقق شده است.

فرمانده نیروی انتظامی در سرانجام گفت: ما بار ها از دولت درخواست نموده ایم که یا این دستگاه ها را برای پلیس تأمین کند یا اعتباری برای تأمین دستگاه ها در اختیار ما قرار دهد که تا به امروز به صورت کامل محقق نشده و امیدواریم در آینده این اتفاق بیفتد.

منبع: فرارو
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1309

به "جمع آوری بانک اطلاعاتی اراذل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع آوری بانک اطلاعاتی اراذل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید