درخواست دبیر از صالحی امیری برای استعفای چند عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک

به گزارش مجله آی سیب، رئیس فدراسیون کشتی در نامه ای به رئیس کمیته ملی المپیک، خواهان استعفای چند عضو هیئت اجرایی این کمیته شد.

درخواست دبیر از صالحی امیری برای استعفای چند عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علیرضا دبیر امروز (سه شنبه - 3 اسفند) نامه ای را به سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ارسال کرد و در آن خواهان استعفای بعضی از اعضای هیئت اجرایی این کمیته شد.

وی در این نامه اشاره نموده است که فقط سه نفر از تعداد 11 عضو هیئت اجرایی، جزو رؤسای فدراسیون های المپیکی هستند و این موضوع باعث ضعیف شدن نقش فدراسیون ها در هیئت اجرایی شده است.

بر همین اساس نیز دبیر خواهان آن شده است که آن دسته از اعضای هیئت اجرایی که هم اکنون رئیس فدراسیون نیستند، در مجمع روز 17 اسفند استعفا داده و جای خود را به اعضای نو بدهند.

هم اکنون سیدرضا صالحی امیری، طاهره طاهریان، فضل الله باقریان، هادی ساعی، محسن رضوانی، غلامعلی محمد علیپور، سیدعبدی افتخاری، علیرضا رحیمی، علی دادگر، مجید کیهانی و مجید شایسته، اعضای هیئت اجرایی را تشکیل می دهند. از میان این افراد، ساعی، باقرزاده و رضوانی هم اکنون ریاست فدراسیون های المپیکی تکواندو، شمشیربازی و شنا را بر عهده دارند. علیپور نیز رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی است و یکی از رشته های تابعه اش نیز در المپیک حضور دارد. پنج نفر به نام های شایسته، کیهانی، دادگر، رحیمی و افتخاری نیز در حال حاضر رئیس هیچ فدراسیونی نیستند و به نظر می رسد منظور دبیر با ارسال این نامه، استعفای این پنج نفر بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 خرداد 1401 بروزرسانی: 13 خرداد 1401 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 2068

به "درخواست دبیر از صالحی امیری برای استعفای چند عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دبیر از صالحی امیری برای استعفای چند عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید