دیوان محاسبات از هیچ کمکی برای توسعه باشگاهها دریغ نمی کند

به گزارش مجله آی سیب، تهران (پانا)- رییس کل دیوان محاسبات در دیدار سرپرست باشگاه های پرسپولیس و استقلال تاکید کرد: دیوان از هیچ کمکی برای توسعه باشگاهها دریغ نمی کند.

دیوان محاسبات از هیچ کمکی برای توسعه باشگاهها دریغ نمی کند

به گزارش خبرگزاری مهر، مهرداد بذرپاش رییس کل دیوان محاسبات کشور، میزبان مهدی رسول پناه سرپرست و رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، و احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال بود تا درباره مسایل و مسائل این 2 باشگاه مصاحبه کنند.

بذرپاش اظهار داشت دیوان محاسبات از هیچ کمکی برای توسعه باشگاهها در چارچوب ضوابط قانونی دریغ نمی کند تا در اجرای قانون، انجام بهتر امور، افزایش بهره وری و حفظ سرمایه های عمومی کشور، یار و یاور مدیران و سازمان ها باشد.

در این جلسه، ضمن تاکید بر نقش نظارتی دیوان محاسبات در اجرای قانون و حفظ سرمایه های باشگاه ها، مقرر شد با توجه به تنگناهای موجود که موجب اختلال در انجام امور و در نتیجه اتلاف سرمایه های مادی و معنوی در فوتبال و به ویژه این 2 باشگاه دولتی شده، با نظر متخصصین و همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ای از معاونین و مشاوران دیوان محاسبات کشور نسبت به ارایه راهکارهای قانونی برای باشگاه های ورزشی، به خصوص پرسپولیس و استقلال فعال شود.

در خاتمه، با دستور رئیس دیوان محاسبات، حساب باشگاه پرسپولیس که هفته گذشته مسدود شده بود، باز شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1256

به "دیوان محاسبات از هیچ کمکی برای توسعه باشگاهها دریغ نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوان محاسبات از هیچ کمکی برای توسعه باشگاهها دریغ نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید