راه ورود سرمایه گذاران به خراسان شمالی نباید بسته گردد

به گزارش مجله آی سیب، خبرنگاران/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی با تاکید بر حضور بخش خصوصی در استان و توسعه سریع تر استان گفت: نباید راه ورود سرمایه گذاران به این استان بسته گردد.

راه ورود سرمایه گذاران به خراسان شمالی نباید بسته گردد

دکتر محمد علی شجاعی در کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری استان که 13 بهمن ماه در محل استانداری برگزار گردید، اظهارکرد: نگاه ما به سرمایه گذار در سطح کشور خوب نیست زیرا مسائل بسیاری را سر راه این سرمایه گذاران قرار می دهیم تا خودش به تنهایی حل نماید به طوری که هر بلایی خواستیم بر سر سرمایه گذار آورده ایم.

وی اضافه کرد: نگاه ما باید به منافع استان باشد با این نگاه باید مسائل سرمایه گذاران را حل کرد بدون اینکه آنان را درگیر قوانین دست و پاگیر در دستگاه های اجرایی کنیم.

شجاعی خطاب به مدیران حاضر در این نشست گفت: بارها تذکر داده ام که در راستای آبادانی استان کوشش گردد، در غیر این صورت باید سرمایه گذار را رها کرد تا امور خود را سریع تر پیش ببرد.

وی خطاب به راه و شهرسازی استان اعلام کرد: هیچ شکایت یا گره ای در راه و شهرسازی برای سرمایه گذاران نباید وجود داشته باشد.

نماینده عالی دولت در استان در ارتباط با طرح انتقال صنوف مزاحم نیز گفت: برای اجرای این طرح نیازمند حلقه های بهم پیوسته هستیم و فقط اختصاص زمین کافی نیست زیرا با این انتقال باید شرایط کسب و کار و منافع کسبه ها سنجیده گردد بنابراین ضمانت اجرایی برای این طرح الزامی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 1 فروردین 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 769

به "راه ورود سرمایه گذاران به خراسان شمالی نباید بسته گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه ورود سرمایه گذاران به خراسان شمالی نباید بسته گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید