رونمایی از یک صندوق جسورانه فرابورس

پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری یک صندوق جسورانه 15 درصد از سه شنبه 10 دی ماه 1398 آغاز و به مدت 7 روز کاری ادامه خواهد داشت.

رونمایی از یک صندوق جسورانه فرابورس

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از فرابورس ایران، پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری صندوق جسورانه پارتیان 15 درصد تادیه از روز سه شنبه 10 دی ماه 1398، به مدت 7 روز کاری آغاز شد. این پذیره نویسی در بازار ابزار های نوین مالی فرابورس ایران و در نماد معاملاتی پارتین صورت می گیرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، حوزه فعالیت این صندوق شامل فناوری اطلاعات و ارتباطات، فناوری مالی (فین تک) و زیست فناوری بوده و سرمایه آن 200 میلیارد ریال است.

در فرآیند پذیره نویسی این صندوق جسورانه قرار است 15 درصد از مبلغ هر واحد سرمایه گذاری، در زمان پذیره نویسی و مابقی آن طی 3 سال توسط سرمایه گذاران تأدیه شود. ارزش مبنای هر واحد سرمایه گذاری این صندوق نیز یک میلیون ریال است.

پارتیان هفتمین صندوق جسورانه بازار فرابورس به شمار می رود و مدیریت آن را شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت بر عهده دارد؛ این صندوق بر اساس اساسنامه و امیدنامه خود، مجاز به سرمایه گذاری در سهام شرکت هایی است که در بازار سرمایه عرضه نشده اند.

همچنین صندوق می تواند در بازه های زمانی بین هر نوبت تأدیه سرمایه تا موعد تزریق سرمایه به استارتاپ ها، بخشی از سرمایه را در اوراق بهادار سرمایه گذاری کند.

پیش از این صندوق های جسورانه ایده نوتک آشنا، جسورانه یکم آرمان آینده، جسورانه توسعه فناوری آرمانی، جسورانه یکم دانشگاه تهران، صندوق سرمایه گذاری جسورانه فناوری بازنشستگی و نیز صندوق جسورانه رویش لوتوس در بازار ابزار های نوین فرابورس ایران پذیره نویسی شده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 3 اسفند 1398 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 702

به "رونمایی از یک صندوق جسورانه فرابورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از یک صندوق جسورانه فرابورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید