لزوم رعایت الگوی مصرف حامل های انرژی در مدارس

فرماندارملکان خواهان رعایت الگوی مصرف حامل های انرژی در مدارس شد.

لزوم رعایت الگوی مصرف حامل های انرژی در مدارس

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس بدون ایلتس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگارفرماندارملکان در جلسه شورای آموزش وپرورش خواهان رعایت الگوی مصرف حامل های انرژی در مدارس شد.

خانی گفت: متاسفانه در برخی مدارس با توجه به عنوان رایگان بودن حامل های انرژی که از سال 96 در حال اجراست نسبت به الگوی مشخص شده مصرف دقت نمی گردد.

او اضافه کرد: مصرف صحیح ورعایت صرفه جویی ونهادینه کردن آن چیزی است که مطالبه عمومی است وباید فرهنگ درست مصرف کردن از مدارس آغاز گردد.

در این جلسه جوادی رییس اداره گاز ملکان نیز گفت: متاسفانه مدارس این شهرستان از لحاظ میزان بدهی بعداز تبریز که بیش از 6 میلیارد ریال بدهی دارد با 4 میلیاردو پانصد میلیون ریال در رتبه دوم واقع شده است که این بدهی مربوط به قبل از سال 96 است.

جوادی اضافه کرد: در برخی مدارس نیز شاهد دستکاری کنتر های گاز نیز هستیم وسوالی که در اینجا مطرح است چرا گازی که برای مدارس رایگان است دستکاری شده وموجب می گردد تراز گاز در این شهرستان خوانده نگردد.

قهرمانی فر معاون پژوهش، برنامه ریزی ونیروی انسانی اداره کل آموزش وپرورش استان نیز در این جلسه از برگزاری 3 میلیون ودویست هزار ساعت دوره آموزشی در طی یک سال در استان گذشته اطلاع داد وگفت: این دوره ها در راستای توانمندسازی وبالا بردن مهارت معلمان برگزارشده است.

قهرمانی فر اضافه کرد:بخشی از این دوره هادر رابطه مسائل اجتماعی مخصوصا عادت دادن دانش آموزان به مصرف بهینه حامل های انرژی برگزارشده است.

او گفت: همچنین برای ترغیب وایجاد انگیزه در دانش آموزان جشنواره متعدد در زمینه مصرف بهینه حامل های انرژی برگزارشده است

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 13 اسفند 1398 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 727

به "لزوم رعایت الگوی مصرف حامل های انرژی در مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم رعایت الگوی مصرف حامل های انرژی در مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید