مقاله: چند کتاب که ممکن است با خواندن آنها گیاهخوار شوید!

به گزارش مجله آی سیب، کسانی که با گیاهخواری آشنا هستند؛ احتمالا با عبارت خام گیاهخواری هم آشنا هستند. کسانی که خام گیاهخواری می کنند، معتقدند بدن انسان برای دریافت مواد طبیعی و خام از گیاهان طراحی شده است. آتش خواص مواد را از بین می برد و غذاها را سمی و بی خاصیت خواهد کرد. آن ها معتقدند دلیل تمام بیماری های انسان مصرف گوشت حیوانات و خوردن غذاهای پخته است. جالب است بدانید در بخشی از شاهنامه نیز چیزی شبیه به فواید گیاهخواری در داستان ضحاک نوشته شده است، با این مضمون که یکی از ترفندهای ابلیس برای به دام انداختن ضحاک این بود که انواع خورش ها را از گوشت حیوانات تهیه می کرد.

مقاله: چند کتاب که ممکن است با خواندن آنها گیاهخوار شوید!

بخشی از رمان گیاهخوار: نزدیک پنجمین سالگرد ازدواج مان بودیم و به خاطر این که هیچوقت دیوانه وار عاشق هم نبودیم دوران دلزدگی و کسالتی را که زندگی بعضی زوج ها را به طلاق می کشاند را نیز تجربه نکردیم. تنها مسئله این بود که ما تصمیم گرفته بودیم بچه دار شدن را تا زمانی که من سرپناه مطمئنی برای زندگیمان تهیه نکرده ام عقب بیاندازیم. مشکل خانه هم پاییز گذشته حل شده بود و حالا من فکر می کردم آیا روزی فرا می رسد که صدای اطمینان بخش کودکی را بشنوم که با زبان بچگانه اش مرا بابا صدا بزند! تا بامداد آن روز کذایی در ماه فوریه، وقتی همسرم را ایستاده در لباس خوابش در آشپزخانه دیدم، هیچگاه فکر نمی کردم زندگیمان دستخوش تغییری به این بزرگی شود. برای چی اونجا وایسادی؟ می خواستم لامپ دستشویی را روشن کنم که با دیدن او خشکم زد. ساعت حدود 4 صبح بود.

کتاب خام خواری؛ فلسفه تغذیه و تندرستی تاکید زیادی دارد که بیماری های مختلف و حتی صعب العلاج با استفاده از خام خواری کاملا برطرف شده یا بهبود زیادی پیدا می کنند.

منبع مقاله: چند کتاب که ممکن است با خواندن آنها گیاهخوار شوید!

انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1918

به "مقاله: چند کتاب که ممکن است با خواندن آنها گیاهخوار شوید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: چند کتاب که ممکن است با خواندن آنها گیاهخوار شوید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید