همایون شجریان تعداد شب های برگزاری کنسرت خود را افزایش داد

به گزارش مجله آی سیب، همایون شجریان با ارسال پستی در حساب رسمی خود در اینستاگرام دلایل اختلال در سایت بلیط فروشی کنسرتش را شرح داد.

همایون شجریان تعداد شب های برگزاری کنسرت خود را افزایش داد

شجریان نوشت: مخاطبان محترم با سپاس از مهر و لطف شما پس از پیش آمدن اتفاق های روز 22 خرداد در سایت تیوال گزارشی از موضوع را به استحضار علاقه مندان می رسانم سایت تیوال با آگاهی از اشتیاق مخاطبان آمادگی لازم برای مراجعه چندین برابر نسبت به پیشینه ظرفیت فروش را با ارتقاء و افزایش امکانات فنی و سخت افزاری و نرم افزاری تدارک دیده بود. از آنجا که تعداد مراجعه کنندگان روز یکشنبه 22 خرداد در همان ثانیه های نخستین بسیار فراتر از تصور به بیش از 15 برابر رسید، این سایت با کندی روبرو گشت که بلافاصله تصمیم به توقف فرایند فروش گرفته شد. با توجه به موضوع فوق در زمان کوتاه به جای مانده تا آغاز اجرای کنسرت ها چند راه کار میسر و عملی آنالیز و نهایی شد.

1. تعداد روز های اجرای برنامه از پنج اجرا به 11 اجرا در تیر ماه افزایش یافت.

2. سایت تیوال مجددا نسبت به ارتقا بیشتر و افزایش امکانات فنی سخت افزاری و نرم افزاری لازم برای افزایش ظرفیت سایت خود اقدام کرد.

3. از آنجا که بخش جدی از مشکل پیش آمده به علت مراجعه همزمان علاقه مندان در راس ساعت اعلام شده بود برای مدیریت این موضوع و پرهیز از ترافیک لحظه ای بیش از مقدار علاقه مندان می توانند به فراخور در روز سه شنبه 24 خرداد برای خرید بلیط به سایت تیوال مراجعه کنند و ساعت تعیین اعلام نمی گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 تیر 1401 بروزرسانی: 27 تیر 1401 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 2109

به "همایون شجریان تعداد شب های برگزاری کنسرت خود را افزایش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایون شجریان تعداد شب های برگزاری کنسرت خود را افزایش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید