شروع ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول آبان

به گزارش مجله آی سیب، مرتضایی فرد از شروع ثبت نام وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از اول آبان ماه 1400 اطلاع داد.

شروع ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول آبان

به گزارش خبرنگاران، محمود مرتضایی فرد مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان این که مبلغ وام بازنشستگان تغییر نموده است، گفت: ثبت نام اینترنتی وام ضروری مرحله اول سال 1401-1400 بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از روز شنبه اول آبان ماه به مدت 30روز و فقط به وسیله درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه این تسهیلات به مبلغ 12 میلیون تومان با اقساط 36 ماهه و با کارمزد 4 درصد ارائه می گردد اظهار کرد: متقاضیان می توانند در بازه زمانی اعلام شده به این سایت اینترنتی مراجعه و با وارد کردن اطلاعات سه گانه دفترکل، کد ملی و شماره حساب درخواست خود را برای دریافت وام ثبت نمایند.

وی اضافه کرد: که ثبت درخواست فرد متقاضی به معنی پرداخت تسهیلات نخواهد بود.

مرتضایی فرد شرح داد: پس از اتمام مهلت یک ماهه ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات، اندازه حقوق و … آنالیز می گردد و با اولویت بندی و براساس اندازه اعتبار تخصیصی از سوی بانک صادرات و تعداد تسهیلات که 300هزار فقره است، واجدین شرایط معین و اسامی آن ها به وسیله درگاه خدمات الکترونیک صندوق اعلام خواهد شد.

وی اضافه کرد: پرداخت وام ضروری 12 میلیون تومانی سال 1401-1400 به حساب واجدین شرایط به صورت ماهانه و براساس نوبت بندی که در سایت اعلام می گردد انجام خواهد شد که اطلاعات آن پس از معین شدن نتایج، اطلاع رسانی می گردد.

لازم به ذکر است، وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری پیش از این مبلغ 10میلیون تومان بود.

منبع: فرارو
انتشار: 19 آبان 1400 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1869

به "شروع ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید