بیرون کشیدن حشره از گوش بیمار

به گزارش مجله آی سیب، پزشک جراح با معاینه بیمار، یک حشره زنده را از گوش وی خارج کرد.

بیرون کشیدن حشره از گوش بیمار

خبرنگاران - حشره ای که وارد گوش یک مرد اهل تگزاس آمریکا شده بود با یاری پزشک جراح از گوش وی بیرون کشیده شد.

بنا به گزارش Sun، این مرد که نامش رونالد اعلام شده مشغول کار و تعمیر کالسکه خود در بیرون از گاراژ خانه اش بود که این حشره مزاحم وارد گوش وی شد. پس از مراجعه رونالد به اورژانس بیمارستان پزشکان فورا این حشره را از گوش وی خارج کردند.

در سریال مستندی که از کانال تلویزیونی Discovery در خصوص فوریت های پزشکی غیرمعمول و شدید پخش می شد درمان این مرد محلی در مرکز اورژانس تگزاس را نشان می دهد. در این ویدئو که روز یکشنبه پخش شد، رونالد به پرستار گریسوم می گوید که چطور در حال تعمیر کالسکه خود در بیرون از گاراژ خانه اش در ادوسا بوده که حشره وارد گوشش شده است.

در این ویدئو وقتی از رونالد پرسیده می گردد آیا فکر می نماید آیا حشره هنوز زنده باشد یا خیر، او پاسخ می دهد حشره زنده است و می گوید: این واقعا آزاردهنده است. احساس می کنم این حشره بال هایی دارد و در پرده گوش من فرو رفته و من را دیوانه نموده است. من نمی توانستم بایستم زیرا گوش درد بسیار زیادی دارم.

بیشتر بخوانید

در این ویدئو هنگامی که پزشک در حال خارج کردن حشره از گوش رونالد است او به نشانه درد شدید پاهایش را روی تخت می کوبد. در ادامه پزشک یک حشره شبیه به پروانه را که هنوز زنده است از گوش بیمار خارج می نماید. انتشار این ویدئو در فیسبوک با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: این بدترین کابوس زندگی من است.

خبرنگاران فضای مجازی اخبار داغ فضای مجازی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 31 فروردین 1401 بروزرسانی: 31 فروردین 1401 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 2032

به "بیرون کشیدن حشره از گوش بیمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرون کشیدن حشره از گوش بیمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید