ترامپ: الیزابت وارن دلیل پیروزی بایدن است

به گزارش مجله آی سیب، دونالد ترامپ تکذیب اتهام تعرض جنسی جو بایدن به یکی از کارکنان سابق سنا را مورد انتقاد قرار داد و گفت، جمهوری خواستار در هنگام روبرو شدن با اتهامات مربوط به سوء رفتار جنسی با رفتاری بسیار شدیدتر نسبت به دموکرات ها روبه رو می شوند. او همچنین جو بایدن را به الیزابت وارن مدیون دانست و گفت، بایدن باید وارن را برای پست معاون رییس جمهور برگزیند.

ترامپ: الیزابت وارن دلیل پیروزی بایدن است

دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در گفتگویی با روزنامه واشنگتن پست اظهار کرد: به نظر من انتخاب کلمات او (جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020) در تکذیب این اتهام چندان خوب نبود اما او خودش باید به این مسائل رسیدگی کند و باید دید چگونه این کار را پیش می برد.

به گزارش روزنامه نیویورک پست، ترامپ اشاره ای نکرد که دقیقا درباره چه بخشی از سخنان بایدن صحبت می نماید اما گفت، بر این باور است که در روبروه با اتهامات سوء رفتار جنسی، جمهوری خواستار با رفتارهای سختگیرانه تری نسبت به دموکرات ها روبه رو می شوند.

این رییس جمهور در این باره گفت، برت کاوانا، قاضی دادگاه عالی در جلسه استماع تاییدش در سال 2018 با رفتاری بسیار غیرمنصفانه تر نسبت به هر انسان دیگری که تا به امروز دیده ام، روبه رو شد. من هرگز چنین چیزی ندیده ام.

ترامپ اضافه کرد: او مردی خوب با خانواده ای خوب است و هرگز در تاریخ کنگره با هیچ انسانی بدتر از او رفتار نشده است.

کاوانا با اتهام سوء رفتار جنسی از سوی چند زن روبرو شده اما بعضی از آنان سپس اتهاماتی را که مطرح نموده بودند، پس گرفتند.

ترامپ در این باره گفت: سه تن از آن زنان این اتهامات را پس گرفتند و بلیسلی فورد (استاد روانشناسی و یکی از زنانی که کاوانا را متهم نموده) را حتی برای یک لحظه هم باور ندارم زیرا ماجرایی که او مطرح نموده، اثبات نشده است. حتی دوستان و خانواده اش هم این ماجرا را تایید ننموده اند.

ترامپ در بخش دیگری از سخنانش در این مصاحبه گفت، به باور او جو بایدن مدیون الیزابت وارن، نامزد کنارکشیده حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 است زیرا بدون یاری او هرگز تا این حد حمایت رای دهندگان را به دست نمی آورد.

این رییس جمهور اظهار کرد: فکر می کنم وارن دلیل پیروزی بایدن است زیرا اگر کنار نمی کشید، برنی سندرز (سناتور و دیگر نامزد حزب دموکرات در انتخابات 2020 که او نیز به نفع بایدن از رقابت کنار کشید) در سه شنبه عظیم در همه ایالت ها پیروز می شد.

ترامپ در ادامه گفت: فکر می کنم بایدن باید الیزابت وارن را برای معاونت ریاست جمهوری انتخاب کند زیرا وارن بیش از هر کس دیگری در پیروزی بایدن نقش داشت.

وی اضافه کرد: اگر او پیروز گردد؛ البته نمی دانم که اصلا به نقطه آغاز می رسد یا خیر، اما اگر به نقطه آغاز برسد، وارن دلیل آن است. دلیل پیروزی او وارن است بنابراین فکر می کنم دینی به گردن دارد تا او را برای معاونت برگزیند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1028

به "ترامپ: الیزابت وارن دلیل پیروزی بایدن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: الیزابت وارن دلیل پیروزی بایدن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید