توزیع الکترونیکی گاز مایع از ابتدای شهریور در فارس

به گزارش مجله آی سیب، خبرنگاران/فارس مدیرعامل شرکت گاز فارس گفت: طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع با هدف شناسایی مصرف کنندگان و ساماندهی توزیع، از شهریور در فارس اجرایی می شود.

توزیع الکترونیکی گاز مایع از ابتدای شهریور در فارس

غلامعباس حسینی پنج شنبه 16 مرداد در جلسه بررسی اجرای طرح توزیع الکترونیکی سوخت مایع در فارس با اشاره به آمادگی شرکت گاز فارس در شناسایی و معرفی مصرف کنندگان واقعی و خانوارهای فاقد گاز طبیعی، لزوم برنامه ریزی مناسب برای حصول به اهداف تعیین شده را یادآور شد.

حسینی اضافه نمود: با برنامه ریزی مناسب، ایجاد هماهنگی های لازم بین شرکت گاز استان فارس و شرکت پخش فرآورده های نفتی، برگزاری ویدیو کنفرانس و آموزش نحوه اجرای طرح و توجیه عوامل توزیع، تعامل دو سازمان در کارگروه های مربوطه و هماهنگی روسای ادارات گاز شهرستان ها و روسای نواحی پخش فراورده های نفتی و اطلاع رسانی مطلوب به مصرف کنندگان، طرح توزیع الکترونیکی سوخت مایع، به سهولت قابل اجرا بوده و مسئله ای در این زمینه نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: با اجرای این طرح و شناسایی مصرف کنندگان واقعی، علاوه بر حذف کالابرگ و جایگزینی کارت بانکی الکترونیکی، گاز مایع مورد نیاز مصارف خانوارهای فاقد انشعاب گاز طبیعی و برخی مصارف بخش های صنایع، اصناف و کشاورزی با فرآیند مطلوب تری، قابل توزیع خواهد بود.

حسینی اضافه نمود: اجرای این طرح علاوه بر تسهیل خدمات سوخت رسانی ، جلوگیری از ترددهای غیرضروری ،صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان فعال در بخش های مختلف کشاورزی، صنعتی و خدماتی، سبب کاهش سوء استفاده های احتمالی و قاچاق فرآورده های نفتی نیز می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1168

به "توزیع الکترونیکی گاز مایع از ابتدای شهریور در فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع الکترونیکی گاز مایع از ابتدای شهریور در فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید