رضاییان: دو سال در پرسپولیس رایگان بازی کردم ، خانه ندارم ، باید با عشق بازی کرد نه برای پول

به گزارش مجله آی سیب، مدافع سابق پرسپولیس گفت: در ایران باید با عشق بازی کرد، چون پول شما را نمی دهند. مدیرعامل لذت می برد با او تماس بگیری و پولت را طلب کنی. 8 سال در ایران بودم، اما پولی نگرفتم.

رضاییان: دو سال در پرسپولیس رایگان بازی کردم ، خانه ندارم ، باید با عشق بازی کرد نه برای پول

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در روزهایی که فوتبالیست ها به خاطر کرونا در خانه هستند، فرصت خوبی دارند تا با استفاده از شبکه های اجتماعی با هواداران و بعضاً هم تیمی های سابقشان تبادل نظر داشته باشند. این اتفاق در خصوص رامین رضاییان افتاد و در حالی که مدافع سابق پرسپولیس داشت با هواداران خودش گفت وگو می کرد، شجاع خلیل زاده هم به او ملحق شد. در این میان، هر دوی آن ها در میان گفت وگوهایشان حرف های قابل تأملی رد و بدل کردند که در ادامه می خوانید.

خلیل زاده که از صحبت های هواداران به خاطر یاری نکردن اقتصادی فوتبالی ها به جلوگیری از کرونا ناراحت بود، در این باره گفت: می گویند چرا فوتبالیست های ایرانی مثل خارجی ها به مردم برای جلوگیری از کرونا یاری اقتصادی نمی نمایند. قرارداد من در این فصل کلاً 100 هزار دلار است که ما 70 هزارتای آن را می گیریم و 200 میلیون تومان آن را هم اقتصادیات می دهیم و نصف آن را هم به ما پرداخت نمی نمایند و با این پول نمی توان زندگی کرد چه برسد بخواهیم یاری کنیم. شاید باور نکنید، اما من خانه ندارم و مستأجر هستم. اگر خارج بازی نموده بودم پولدارتر بودم. بعضی می گویند باید برای تیم هایی مثل پرسپولیس رایگان بازی کرد، اما چرا باید مفتی بازی کنیم. فوتبال شغل بسیار سختی است و هر کسی فوتبالیست نمی گردد. هر که ادعا دارد بیاید و بازی کند.

رامین رضاییان نیز در ادامه و در تأیید حرف های خلیل زاده گفت: در ایران باید با عشق بازی کرد، چون پول شما را نمی دهند. مدیرعامل لذت می برد با او تماس بگیری و پولت را طلب کنی. 8 سال در ایران بودم، اما پولی نگرفتم. استعدادهای ایران همه در حال سوختن هستند. دو سال در پرسپولیس رایگان بازی کردم. مدیران ما فوتبالی نیستند. مدیر کاربلد اگر به استقلال یا پرسپولیس بیاید به راحتی کسب درآمد می نماید. قراردادم در پرسپولیس یک میلیارد بود که 300 میلیون گرفتم و معلوم نشد بقیه پول هایی که وارد باشگاه شد، چه شد. مدیرانی که کوتاه مدت به دو باشگاه تهرانی می آیند دل نمی سوزانند. به نظرم مشکل ایران این است که اتحادیه فوتبال نداریم. اگر داشتیم از حقمان دفاع می شد. دلم خیلی پر است.

در این میان رامین رضاییان علاقه زیادی به افشاگری های بیشتر داشت که خلیل زاده جلوی او را گرفت و بحث را سمت مسائل دیگر برد. مسئله دریافت نکردن تمام قرارداد توسط بازیکنان ایرانی البته موضوع جدیدی نیست و سال هاست در این مورد می شنویم. در هر صورت با اندکی جست وجو به راحتی می توان پیدا کرد ناراحتی رضاییان از کدام مدیرعامل پرسپولیس است و باید ببینیم در ادامه چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 823

به "رضاییان: دو سال در پرسپولیس رایگان بازی کردم ، خانه ندارم ، باید با عشق بازی کرد نه برای پول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضاییان: دو سال در پرسپولیس رایگان بازی کردم ، خانه ندارم ، باید با عشق بازی کرد نه برای پول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید