نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی 21 مهرماه افتتاح می گردد

به گزارش مجله آی سیب، هفدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی 21 مهرماه با حضور وزیر ورزش و جوانان و برخی چند از مقامات و مسئولان بلندپایه کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح می گردد.

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی 21 مهرماه افتتاح می گردد

به گزارش مجله آی سیب، علی محتشم امیری با اشاره به برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی به عنوان مجری برگزاری این نمایشگاه گفت: سعی داریم تا با تعاملی سازنده با مشارکت نمایندگان و صاحبان صنایع، احتیاج و انتظارات ایشان را شناسایی و در جهت فراهم سازی فرصت های تجاری بیشتر برای این مشارکت نمایندگان از آخرین استانداردهای نمایشگاهی در سطح بین المللی بهره برداری کنیم.

محتشم امیری مشارکت شرکت ها در نمایشگاه سال جاری را مطلوب ارزیابی کرد و اضافه نمود: سال جاری علیرغم شرایط منحصر به فرد اقتصادی به وجود آمده، خوشبختانه شاهد پیشرفت حضور مشارکت نمایندگان چه از نظر کمی و چه از دیدگاه کیفی هستیم و حضور تولیدنمایندگان داخلی نیز رشد فزاینده ای داشته است.

وی در مورد نحوه استقرار شرکت های حاضر در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزش گفت: در نمایشگاه سال جاری سالن های متفاوتی به تجهیزات ورزشی، دستگاه های بدن سازی ، مکمل های ورزشی، پوشاک ورزشی، اتوماسیون، ورزش های آبی، کوهنوردی، تنیس و بدمینتون، ورزش های همگانی و ... اختصاص داده شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاهی میلاد نور تاکید نمود: حمایت از تولیدات داخلی و کالای ایرانی در کنار معرفی و ارائه آخرین دستاوردهای جهانی، یکی از اهداف اصلی برگزاری همه شانزده دوره برگزار شده نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی بوده است. سال جاری نیز با توجه به اطلاع رسانی اجرا شده حضور تولیدنمایندگان داخلی نسبت به دوره های قبل رشد قابل ملاحظه ای داشته که این مهم نمایانگر حرکت جامعه صنعتی فعال در حوزه ورزش به سمت اقتصاد درون زا در این حوزه است.

وی با اشاره به این مطلب که وزارت ورزش و جوانان، وزارت صمت، سازمان توسعه تجارت، فدراسیون های ورزشی و ادارات کل ورزش استانها از متولیان و حامیان اصلی این نمایشگاه هستند، اعلام کرد: به دلیل بین المللی بودن نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی و به لحاظ اعتبار بین المللی این رویداد، تصمیم گرفتیم با کسب مجوزهای لازم، بر عکس سال های گذشته، سال جاری این نمایشگاه را در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار کنیم.

وی از حضور هیئت ها و شرکت های تولیدنماینده خارجی در نمایشگاه سال جاری اطلاع داد و اضافه نمود: شرکت های داخلی متعددی در نمایشگاه سال جاری حضور دارند که در سالهای گذشته در قالب همین نمایشگاه، از آخرین اخبار و دستاوردهای جهانی این حوزه آگاه گشته و این محصولات را به سبد کالایی تولیدات خود اضافه نموده اند. شرایط به وجود آمده فرصتی برای ارائه تولیدات با کیفیت ایرانی است تا با معرفی خود به مخاطبین سهمی از بازار گسترده این عرصه را از آن خود نمایند.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی از 21 تا 24 مهرماه سال جاری پذیرای علاقمندان به این رشته ورزشی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 66

به "نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی 21 مهرماه افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی 21 مهرماه افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید