همایشها و نمایشگاه ها

بیش از 80 درصد مردم زیر قول خود می زنند، دچار خودمقدس پنداری هستیم

خبرنگاران/خراسان رضوی عضو هیئت علمی گروه اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: براساس یک پژوهش عنوان شده است که حدود 80.2 درصد مردم زیر قول خود می زنند.

28 بهمن 1398

نمود فرصت های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس و دهکده توریستی سد امند در نمایشگاه تهران

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در حالی سپری می گردد که غرفه های منطقه آزاد ارس و همچنین دهکده توریستی سد امند در مناطق نمونه گردشگری کشور به معرفی ظرفیت ها و ارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی می پردازند.

27 بهمن 1398

فرصت ویژه ایران به هند و چین برای حضور در 3 طرح نفتی

علی رغم سابقه بد شرکت های چینی در توسعه دو میدان مشترک نفتی و تعلل هند برای توسعه یک میدان گازی کشور به بهانه تحریم های آمریکا وزارت نفت به شرکت های هندی و چینی فرصت ویژه ای برای حضور در سه طرح نفتی را داد؛ فرصتی که با حذف رقبای غربی همراه شد.

23 بهمن 1398

سفر طرفداران ایرانی در المپیک 2020 باز هم به حاشیه می کشد؟

با آن که فروش تورهای المپیک 2020 ژاپن از اوایل تابستان سال جاری شروع شده و بخشی از بلیت بازی ها در سایت جهانی فروخته شده، اما وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به تازگی درباره اعزام طرفداران به ژاپن، اعلام مسؤولیت نموده است.

15 بهمن 1398

آرتتا: از بازگشت به خانه خوشحالم، گفته بودم می روم، یاد می گیرم، آماده می شوم و برمی گردم

میکل آرتتا در اولین نشست خبری خود به عنوان سرمربی آرسنال از رؤیاهایش گفت.

14 بهمن 1398

سومین همایش استانی گرامیداشت روز جهانی خاک در زاهدان برگزار گردید

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان صبح امروز بیستم آذرماه بمناسبت گرامیداشت روز جهانی خاک مراسمی با حضور رئیس گروه حفاظت خاک دفتر خاک وزارت جهادکشاورزی ،رئیس ،معاونین و مدیران ستادی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان وشهرستان ها، رؤسای دانشگاه...

7 بهمن 1398

ارزیابان شورای جهانی صنایع دستی به زنجان سفر می نمایند

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی به همراه ارزیابان شورای ثبت شهرهای جهانی به منظور آنالیز زنجان به عنوان شهر ملیله به این شهر سفر می نمایند.

5 بهمن 1398

بانوی اهل فردوس تندیس مجمع جهانی رهبران مالی آسیا را کسب کرد

نجمه طلایی بانوی فردوسی که مدیر عامل شرکت آینده سازان تون است مفتخر به کسب تندیس مجمع جهانی رهبران مالی کوالالامپور در مالزی شد.

25 دی 1398

هشتمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ساختمان اصفهان

برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی انبوه سازی، سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان اصفهان

21 دی 1398

ریابکوف: انگیزه های ایران برای کاهش تعهداتش را درک می کنیم

معاون وزیر امور خارجه روسیه بیان کرد کشورش انگیزه هایی که باعث شده است ایران در راستا کاهش تعهدات هسته ای داوطلبانه خود ذیل برجام گام بردارد را درک می نماید.

8 دی 1398

تنش زدایی در روابط با غرب و تعمیق روابط با چین و روسیه سیاست ایران است

خبرنگاران: سفیر ایران در مسکو گفت: اثرگذاری دیپلماسی ما در تحولات آینده روشن است و تنش زدایی در روابط و تعامل با غرب و تعمیق روابط با چین و روسیه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است.

6 دی 1398

اوباما به دنبال بهبود روابط هند و پاکستان قبل از سفر رئیس جمهور چین به اسلام آباد است

خبرنگاران: رئیس جمهور آمریکا در حالی برای بهبود روابط هند و پاکستان کوشش می نماید که پس از انتخابات مجلس ایالتی دهلی نو، حزب حاکم هند تضعیف شده و وزیر امور خارجه چین نیز با دیدار از پاکستان بازی سیاسی منطقه را تغییر خواهد داد.

2 دی 1398

ماجرای تلخ زندگی پنج قلوهای کانادایی در باغ وحش در دهه 1930

ماجرای زندگی تلخ و پر از تبعیض زندگی پنج قلوهای کانادایی از صبح روز 28 مه 1934 آغاز شد. روزی که دکتر آلن روی دافو پس از یاری به وضع حمل مادر این پنج دختر در یک مزرعه در کوربیل کانادا، آغاز به انتشار این خبر کرد.

2 دی 1398

گفتگوی تلفنی وزرای خارجه مصر و ایتالیا درباره لیبی

وزرای خارجه مصر و ایتالیا در جریان تماسی تلفنی با یکدیگر درخصوص تحولات لبنان با یکدیگر رایزنی کردند.

1 دی 1398

اردکانیان: معافیت تعرفه ای 862 قلم کالا با عضویت در اتحادیه اوراسیا

وزیر نیرو گفت: عضویت ایران در اتحادیه اوراسیا باعث می گردد 862 قلم کالا از تخفیف یا از معافیت تعرفه ای برخوردار شوند.

28 آذر 1398

چین مقصد جدید صنایع دستی فارس

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس با تاکید بر لزوم معرفی هنرهای سنتی و صنایع دستی استان در ابعاد ملی و بین المللی، از کشور چین به عنوان مقصد جدید صادرات و عرضه هنرهای سنتی و صنایع دستی استان یاد کرد.

23 آذر 1398

10 هتل ارزان بانکوک از نگاه گردشگران

بانکوک، شهر فرشته ها، به دلیل برخورداری از مراکز تفریحی، خرید و هتل ها یکی از محبوب ترین مقصدهای گردشگری در جنوب شرق آسیا است. از این رو، در ادامه به معرفی تعدادی از هتل های ارزان بانکوک خواهیم پرداخت.

17 آذر 1398

میانگین مطالعه متمرکز در کشور 13 دقیقه است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که میانگین مطالعه متمرکز در کشور 13 دقیقه در روز بوده و زنگ هشدار و خطری برای ماست، گفت: علی رغم تهدیداتی که در این رابطه وجود دارد، فرصت هایی هم داریم که باید در راستای تقابل با تهدیدها به کار ببریم.

14 آذر 1398

ایده های نانویی روی زمین نمی مانند ، گام هایی پرقدرت تر از قبل با نانواستارت آپ

تبدیل ایده به محصول و تجاری سازی آن کاری بس سخت است، اما ستاد نانو با به جریان انداختن برنامه نانواستارت آپ روی سختی های این فرآیند خط قرمز کشید.

11 آذر 1398

دیده بان حقوق بشر درباره حملات خلیفه حفتر به غیرنظامیان تحقیق می نماید

تسنیم به نقل از العربی الجدید، نوشت: دیده بان حقوق بشر سازمان ملل تحقیق بی طرف درباره حملات نیروهای حفتر به غیرنظامیان را خواهان شد.

11 آذر 1398
تعداد: (51)