پینکت؛آماده همکاری با تمام فروشگاه های زنجیره ای در پویش #از-خانه-بخریم

به گزارش مجله آی سیب، پینکت به عنوان پلتفرمی ویژه برای خرید آنلاین از فروشگاه های زنجیره ای و همچنین میادین میوه و تره بار با شیوع ویروس کرونا و یاری به در خانه ماندن شهروندان،برنامه توسعه خود را سرعت بخشیده و آماده همکاری با فروشگاه های زنجیره ای جدید برای برطرف نیازهای کاربران است.

پینکت؛آماده همکاری با تمام فروشگاه های زنجیره ای در پویش #از-خانه-بخریم

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن رستوران با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

سوپرمارکت آنلاین پینکت با شیوه ای متمایز از دیگر سامانه های خرید آنلاین، با استفاده از شاپرها یا کارشناسان خرید محصولات مورد احتیاج کاربران را دستچین و ارسال می نماید در حال حاضر با دسترسی به فروشگاه های زنجیره ای هایپرمی و شهروند و هم چنین میادین میوه و تره بار مناطق مختلف تهران و کرج، خدمات خود را ارائه می نماید. این پلتفرم خرید آنلاین اکنون با توجه به خطرات پیش آمده برای مردم کشور آمادگی دارد تا همکاری جدی و گسترده خود را با سایر فروشگاه های زنجیره ای آغاز کند.

در دوران فعلی و با وجود احتیاج به حضور بیشتر در خانه، خرید اقلام مصرفی روزانه مثل گوشت، لبنیات، خواروبار، میوه و تره بار اجتناب ناپذیر است؛ اما پینکت به صورت ویژه این امکان را فراهم نموده تا خرید این مایحتاج بدون احتیاج به خروج از خانه صورت بگیرد.

خرید مثل خودتان!

تمایز ویژه پینکت با سایر پلتفرم های آنلاین استفاده از دستیاران خرید زبده است که با دلسوزی و دقت بالا کالا یا میوه مورد نظر کاربران را با داشتن بهترین کیفیت انتخاب و دستچین می نمایند.

شاپرها همان طور که برای خود یا خانه شان خرید می نمایند، در خرید کاربران هم نکات بهداشتی را رعایت نموده و برای حفظ سلامتی خود و مشتری از ماسک و دستکش استفاده می نمایند.

پینکت در شرایط فعلی با نهایت سرعت در حال گسترش دامنه سرویس دهی خود است تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن سفارش های کاربران را به دست آنها برساند.

به همین خاطر پینکت آماده همکاری با فروشگاه های زنجیره ای جدید است و از آن ها دعوت می نماید با پیوستن به این سامانه و پویش #از-خانه-بخریم، به حفظ سلامت هم وطنان عزیزمان یاری نمایند.

به تازگی پینکت سرویس خود را در کمتر از دو هفته در شهر کرج راه اندازی کرد. این فرآیند با یاری به پویش #از-خانه-بخریم و با هدف توسعه سامانه پینکت، از اول فروردین آغاز شد و پس از رایزنی ها و مکاتبات لازم، به سرعت به اجرا درآمد. اکنون امکان خرید آنلاین از فروشگاه های هایپرمی آزادگان، هایپرمی نیکامال و شهروند مهرشهر فراهم است و به زودی بازارهای روز و میادین میوه و تره بار کرج هم به مجموعه سرویس های این پلتفرم اضافه می شوند.

پینکت به خاطر داشتن زیرساخت های مورداحتیاج و چابکی سامانه خود برای سرویس دهی، این قابلیت را دارد که تمام فروشگاه های زنجیره ای از جمله اتکا، رفاه، هایپراستار، افق کوروش، جانبو، نان سحر، سورنا، ویوان و… را تحت پوشش خود قرار دهد. در بخش عملیات نیز تا انتها ماه خرداد 250 نفر نیرو به این سامانه اضافه خواهند شد تا پشتیبانی همه شعب این فروشگاه ها به بهترین شکل انجام گردد.

امکان خرید آنلاین از این فروشگاه ها با سیستم یک پارچه و چابک پینکت، می تواند تحول بزرگی در سیستم کسب و کار آن ها و همین طور رفاه کاربران به وجود آورد.

منبع: مجله پینکت

منبع: مجله شنبه
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 821

به "پینکت؛آماده همکاری با تمام فروشگاه های زنجیره ای در پویش #از-خانه-بخریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پینکت؛آماده همکاری با تمام فروشگاه های زنجیره ای در پویش #از-خانه-بخریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید