چیزی به نام عرضه خصوصی قلیان نداریم

به گزارش مجله آی سیب، سرهنگ مرادی با هشدار دوباره به واحد های صنفی عرضه کننده قلیان، تاکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحد صنفی پلمب خواهد شد.

چیزی به نام عرضه خصوصی قلیان نداریم

به گزارش ، سرهنگ نادر مرادی گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور و براساس تدابیر و دستورالعمل های ابلاغی، عرضه قلیان در واحد های صنفی ممنوع و این موضوع به تمامی این واحد ها نیز ابلاغ شد.

وی ادامه داد: به همین دلیل نیز تیم های محسوس و نامحسوس پلیس اقدام به بازرسی از این واحد ها کردند و با موارد تخلف نیز حسب قانون برخورد لازم انجام شد. روز گذشته نیز خبر هایی به دست ما رسید که حاکی از عرضه خصوصی قلیان در چند واحد صنفی در محدوده جنت آباد و هفت حوض بود که با بررسی موضوع تعیین شد گزارش واصله صحت دارد.

سرهنگ مرادی با اشاره به حضور ماموران پلیس و پلمب این واحد های صنفی، گفت: چیزی به نام عرضه خصوصی قلیان و ... نداریم و وقتی بخشنامه ای برای ممنوعیت صادر شده همه باید از آن پیروی کنند و پلیس نیز به جد با افرادی که بخواهند سلامت مردم را به خطر بیاندازند برخورد خواهد کرد.

به گفته معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت، متصدیان این واحد ها نیز دستگیر شده و با پرونده متشکله روانه دادسرا شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 887

به "چیزی به نام عرضه خصوصی قلیان نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چیزی به نام عرضه خصوصی قلیان نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید