1400 میلیارد به ارائه کنندگان خدمات الکترونیکی اختصاص می یابد

به گزارش مجله آی سیب، به گزارش خبرنگاران، در لایحه بودجه سال 99 که از سوی دولت به مجلس تقدیم شده است در بند ب تبصره 18 ماده واحده بودجه به شرکت های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجازه داده شده است تا با تایید وزیر ارتباطات تا مبلغ 1400 میلیار ریال از محل منابع داخلی خود را برای یاری به سرمایه گذاری های خطرپذیر، ایجاد اپراتورهای ارائه کننده خدمات الکترونیکی در کلیه بخش ها، حمایت از طرح های توسعه ای اشتغال آفرین و یا صادرات کالا و خدمات در بخش ICT توسط بخش خصوصی و تعاونی به صورت وجود اداره شده اختصاص دهند.

1400 میلیارد به ارائه کنندگان خدمات الکترونیکی اختصاص می یابد

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

این تخصیص بودجه بر اساس آئین نامه ای که به پیشنهاد مشترک وزارت ارتباطات و سازمان برنامه و بودجه کشور تهیه می گردد باید انجام گردد و به تصویب هیئت وزیران برسد.

در بند ج تبصره 18 ماده واحده لایحه بودجه 99 نیز به وزارت ارتباطات اجازه داده شده است که به وسیله سازمان توسعه ای و شرکت های تابعه خود نسبت به مشارکت خصوصی و عمومی داخلی و خارجی برای انجام پروژه های دولت الکترونیک و توسعه خدمات الکترونیکی از جمله هوشمند سازی مدارس اقدام کند.

موضوع هوشمند سازی مدارس در ماده 69 قانون برنامه ششم توسعه به وزارت ارتباطات تکلیف شده است. منابع مورد احتیاج جهت سرمایه گذاری بخش دولتی از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و منابع داخلی شرکت های تابعه این وزارتخانه با تایید سازمان برنامه و بودجه تامین می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 623

به "1400 میلیارد به ارائه کنندگان خدمات الکترونیکی اختصاص می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1400 میلیارد به ارائه کنندگان خدمات الکترونیکی اختصاص می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید