کسب و کار

تور اروپا: افزایش بی سابقه گاز در اروپا

تهران (پانا) - قیمت گاز اروپا در خاتمه معاملات چهارشنبه با جهشی شدید روبرو شد و برای اولین بار در تاریخ از 1,900 دلار برای هر 1,000 متر مکعب فراتر رفت.

1 آبان 1400

چگونه دعوا کنیم؟!

مشغول رانندگی بودم. در خیابانی باریک و یک طرفه، ماشینی با سرعت به طرفم آمد. با دست اشاره کردم که خیابان یک طرفه است و باید به من راه بدهی رد شوم ولی ناگهان راننده عصبانی از ماشین بیرون پرید و با خشم داد زد: اصلا

17 مهر 1400

کارخانه صابون سازی در وان حمام!

صابون را تقریبا می توان از انواع چربی ساخت؛ بهترین راه برای استفاده از چربی های گوشت پهلو یا پشت به جای مانده از پخت و پز،تبدیل آنها به صابون است چگونه می توان صابون چربی گوشت ساخت؟

10 مهر 1400

برنامه تجربه کبکی؛ اجرایی شدن معیارهای قبل از اول نوامبر

جدیدترین خبرهایی که از کبک به دست خبرنگاران رسیده حکایت دارند که از تاریخ 14 نوامبر آندسته از دانشجویان خارجی که از دانشگاه های کبک فارغ التحصیل شده اند و درخواست خود را برای برنامه تجربه کبکی ارائه می نمایند بر اساس معیارهایی ارزیابی خواهند شد که تا...

18 شهریور 1400

آغاز تولید ماهانه یک میلیون دز واکسن کرونا از تیرماه در کشور، بیش از 100 کشور یک دز واکسن هم تزریق نکرده اند

رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: ماهانه یک میلیون دز واکسن کرونا از تیرماه در کشور تولید و برای تزریق آماده می شود.

3 شهریور 1400

سندروم سیندرلا چیست؟

علت ایجاد سندروم سیندرلا در دختران شیوه های تربیتی والدین از دوره کودکی بوده که موجب فرار از مسئولیت پذیری در کودک می شود.

2 شهریور 1400

خبرنگاران تیم فوتبال منتخب روستا برنده اولین دوره جام روستا شد

تهران- خبرنگاران- تیم فوتبال منتخب روستا با غلبه بر تیم قلم ورزش فاتح ملاقات اولین دوره جام روستا شد.

30 مرداد 1400

مقابله با فرارهای مالیاتی، حمایت از کسب وکارهای آسیب دیده را ممکن می کند

به اعتقاد یکی از کارشناسان حوزه مالیات سطح درآمدهای مالیاتی دولت به کمک مقابله موثر با فرارهای مالیاتی قابل افزایش است و از این طریق می تواند به صورت کارآمد و معنادار از کسب وکارهای آسیب دیده ناشی از کرونا حمایت کند.

25 مرداد 1400

ایلان ماسک می خواست مدیر عامل اپل گردد اما تیم کوک اجازه نداد

تاریخ روابط تسلا و اپل و بعلاوه تیم کوک و ایلان ماسک نقاط مبهم زیادی دارد و قضاوت درباره آن به این موضوع بستگی دارد که شما حرف کدام طرف را باور می کنید. اما جنجالی ترین بحث درباره این دو شرکت این است که ماسک چند سال پیش به تیم کوک پیشنهاد داده مدیر عامل...

16 مرداد 1400

در سال 2021 چاپ دیجیتال چگونه صنعت دکور دیواری را مورد تحول قرار داده است ؟

چاپ فرمت عریض و سطوح چاپ پذیر تازه، چهره صنعت دکور دیواری را هم در فضاهای مسکونی و هم در فضاهای تجاری دگرگون نموده اند. در این مقاله به بعضی از کاربردهای منحصربه فرد این صنعت اشاره و جزئیات بعضی از روندهای تازه تشریح می گردد.

9 مرداد 1400

منع فروشندگان از عرضه لوازم خانگی قاچاق

نایب رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: الزاماتی برای فروشندگان در اتحادیه لوازم خانگی تدوین شده است که آن ها را از فروش لوازم خانگی فاقد گارانتی معتبر و قاچاق منع می نماید.

8 مرداد 1400

رشد 2 درصدی قیمت بیت کوین

بیت کوین در معاملات امروز توانست مقاومت 40 هزار دلار را رد کند. به طور کلی امروز بازار نسبتا سبزی را در مجازی ها شاهد بوده ایم.

31 تیر 1400

قیمت انواع آیفون امروز 18 خرداد 1400

اپل همیشه تمرکز خود را بر عرضه مدل های محدود، اما باکیفیت گذاشته و این فرایند تا کنون جواب داده است. اپل شرکتی نیست که در طول سال 10 مدل یا بیشتر وارد بازار کند، هدف این شرکت بازار میان رده هم نیست و تنها در پی عرضه و فروش مدل های بالارده و پرچمدار است که...

30 تیر 1400

ثبت نام طرح ملی مسکن اقساطی وجاهت قانونی ندارد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:فراخوان عمومی ثبت نام طرح ملی مسکن اقساطی وجاهت قانونی ندارد.

29 تیر 1400

کشف 20 میلیارد ریال کالای قاچاق در بزرگراه آزادگان

رئیس پلیس امنیت مالی تهران عظیم از توقیف 4 دستگاه نیسان حامل 20 میلیارد ریال کالای قاچاق طی یک عملیات هدفمند پلیسی در حوالی عظیمراه آزادگان خبرداد.

27 تیر 1400

کاهش 13 درصدی واحد های تولیدی و صنعتی غیرفعال شهرک های صنعتی در سال 99 ، ایجاد مراکز تسهیل گری کسب وکار ها در 5 استان

وزیر صنعت، معدن و تجارت از کاهش 13 درصدی واحد های تولیدی و صنعتی غیرفعال و افزایش 9 درصدی واحد های فعال در شهرک های صنعتی در سال 99 اطلاع داد و گفت: به زودی مراکز تسهیل گری کسب وکار ها در 5 استان کشور به صورت آزمایشی ایجاد می گردد.

24 تیر 1400

پیش بینی افزایش روابط تجاری ایران و امارات به 30 میلیارد دلار

آمار های تجارت خارجی نشان از آن دارد که سهم مراودات ایران و امارات با ایران و چین برابر شده است.

24 تیر 1400

هجوم 2 میلیون و 700 هزار نفر از مردم برای خرید این خودرو

خبرنگاران : جدیدترین دور فروش فوق العاده ایران خودرو با نکته جالبی همراه شد و آن تقاضای بیشت از 79 درصدی در این مرحله از فروش برای پژو پارس Tu5 بود.

13 تیر 1400

گوش پاک کن روباتیک در بازار

با شیوع کرونا رعایت بهداشت و توجه به سلامت بدن در دنیا بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و تمیز کردن گوش ها نیز در این میان مستثنی نیست.

11 تیر 1400

رونق زیست بوم نوآوری ، فروش شرکت های دانش بنیان به 900 هزار میلیارد ریال رسید

یکی از اولویت های اصلی معاونت علمی رونق زیست بوم فناوری و نوآوری به یاری شرکت های دانش بنیان و خلاق و تجاری سازی دستاورد های فناورانه است.

11 تیر 1400
تعداد: (212)