آزادسازی زمین های کشاورزی باباسلمان

به گزارش مجله آی سیب، 2 ملک که به صورت غیرمجاز در زمین های کشاورزی باباسلمان منطقه 18 دیوارکشی شده بود با هدف حفظ زمین های کشاورزی حریم تهران با حکم قضایی تخریب شد.

آزادسازی زمین های کشاورزی باباسلمان

فریبا فتحی شهردار ناحیه 6 منطقه 18 با بیان اینکه این اقدام با همکاری شهرداری تهران، اداره جهادکشاورزی شهر قدس و شهرداری منطقه 18 انجام شد، گفت: متأسفانه بعضی افراد سودجو به صورت غیرمجاز دور زمین های کشاورزی دیوارکشی نموده و شبانه اقدام به ساخت وسازهای غیرمجاز می نمایند.

فتحی با بیان اینکه در این اقدام مشترک 300 متر طول دیوار غیرمجاز تخریب شد، اضافه کرد: پیش از تخریب دیوارهای غیرمجاز به مالکان اخطاریه های لازم داده شده بود، اما آنها بی توجه به اخطارها به کار خلاف قانون خود ادامه دادند که در نهایت مجبور به تخریب ساخت وسازهای غیرمجاز شدیم.

فریبا فتحی با بیان اینکه حتی تخریب بناهای غیرمجاز هم در نهایت به کالبد شهر آسیب می زند و مدت ها زمان ضروری است تا زمین های کشاورزی حاصلخیزی خود را به دست آورند، گفت: نیروهای ما به صورت مستمر در حال گشتزنی هستند و کوشش بر این است که از ابتدا مانع وقوع چنین تخلفاتی شویم، اما به نظر می رسد به قوانین محکم تری برای مقابله با این گونه تخلفات احتیاج داریم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 425

به "آزادسازی زمین های کشاورزی باباسلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادسازی زمین های کشاورزی باباسلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید