اعلام آمادگی پوتین برای همکاری با بایدنِ رییس جمهور

به گزارش مجله آی سیب، رئیس جمهور روسیه تاکید کرد، اطلاع دارد که نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهارات ضد روسی بسیار تندی مطرح کرده است اما وی آماده است تا با این سیاستمدار دموکرات در صورت پیروزی در انتخابات نوامبر همکاری کند چرا که حزب دموکرات آمریکا نظرات و عقاید مشترک بسیاری با وی دارد.

اعلام آمادگی پوتین برای همکاری با بایدنِ رییس جمهور

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اوایل ماه جاری میلادی گفته بود، انتظار انتقاد از روسیه از سوی سیاستمداران جریان اصلی آمریکا را دارد.

وی افزود: ما لفاظی های ضد روسی تندی را نیز می شنویم. متاسفانه به این مساله عادت داریم.

پوتین به توافق روسیه با تمدید پیمان تسلیحاتی استارت جدید که فوریه 2021 منقضی می شود و یا توافق با دیگر پیمان های کنترل تسلیحاتی اشاره کرد.

وی گفت: این یکی از عناصر بسیار جدی همکاری سیاسی ما در آینده است. به نظر من حزب دموکرات از نظرات و عقایدی که نزدیک تر به سیاست های اروپاست حمایت می کند.

پوتین افزود: اگر بخواهیم با اروپا مقایسه کنیم، حزب دموکرات به طور سنتی به ارزش های لیبرال و به نظرات و عقاید سوسیال دموکرات نزدیک تر بوده است و حزب کمونیست روسیه نیز نشات گرفته از یک بستر سوسیال دموکرات است.

وی سپس اظهار کرد به ارزش های جناح چپ که توسط برخی در حزب دموکرات آمریکا به اشتراک گذاشته شده، پایبند است.

رئیس جمهور روسیه گفت: من نزدیک به 20 سال یا دقیق تر بگویم 18 سال یکی از اعضای حزب کمونیست جماهیر شوروی بود. من یک عضو عادی بودم اما می توان گفت که به برخی نظرات و عقاید این حزب باور داشتم. من هنوز بسیاری از ارزش های جناح چپ را دوست دارم. برابری و برادری. چه چیز این نظر و عقیده بد است؟ در حقیقت آنها با ارزش های مسیحی برابر هستند.

وی افزود: حرف جو بایدن، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که دونالد ترامپ، رئیس جمهور کشورش را توله سگ پوتین خطاب می کند در حقیقت یک تعریف برای روسیه محسوب می شود. این حرف در واقع پرستیژ و کلاس ما را بالا می برد چرا که آنها درباره نفوذ و قدرت باور نکردنی ما صحبت می کنند. ،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1284

به "اعلام آمادگی پوتین برای همکاری با بایدنِ رییس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی پوتین برای همکاری با بایدنِ رییس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید