انتشار جداول خاموشی امروز شوخی بیش نبود؟

به گزارش مجله آی سیب، امروز جداول خاموشی درحالی منتشر شد که به گفته مشترکان هیچگونه تطابقی با آنچه اتفاق می افتد نداشته است و عملا آن ها سردرگم هستند و ظاهرا صنعت برق همچنان طبق روال سابق خود پیش رفته و با این حال باز هم تقاضای همکاری از مردم دارد.

انتشار جداول خاموشی امروز شوخی بیش نبود؟

به گزارش ایسنا، پس از چند روز خاموشی سرانجام صبح امروز جداول خاموشی مرکز منتشر شد که آن هم هیچ تطابقی با واقعیت ندارد و مردم همچنان بی اطلاع هستند و این مساله موجب نارضایتی آن ها شده، چرا که به دلیل اهمیت برق در زندگی افراد بسیاری از کار های روزمره تحت شعاع قرار گرفته، در حالی که کوچکترین حق هر فرد اطلاع از وقوع زمان خاموشی است.

متاسفانه در این شرایط پیگیری ها از مسوولان صنعت برق تنها به صحبت با ابوذر صالحی - مدیر کل روابط عمومی و بین الملل شرکت توانیر ختم شد که اعلام کرده ساعت 9 صبح امروز به شرکت های توزیع تاکید شد که جداول خاموشی را صادقانه اعلام کنند و از مردم خواهش می کنیم که امروز را هم تحمل کنند.

به گفته وی از فردا داده های واقعی در سایت شرکت های توزیع بارگذاری و سرور های سامانه برق من هم ظرف 12 ساعت آینده اضافه می شود و به راحتی خاموشی برنامه ریزی شده احتمالی و هم خاموشی های اطراف مشترک را اعلام می کنیم البته اگر مردم هم با ما همکاری داشته باشند می توانیم با کمترین خاموشی از این شرایط عبور کنیم.

صالحی با تاکید بر اینکه واقف بر این هستیم که در شرایط کرونا، امتحانات و گرمای هوا برق نیاز اساسی مشترکان است، شرح داد: با همکاری متقابل می توانیم از این شرایط عبور کنیم و ما معتقد هستیم که اطلاع رسانی درستی به مردم داشته باشیم تا بتوانیم با کمترین تنش از این شرایط عبور کنیم.

علی رغم اینکه طی هفته های گذشته هشدار ها در مورد تامین برق افزایش یافته بود و در صحبت های مسوولان صدای خاموشی شنیده می شد، اما گویا غافلگیری اینبار نصیب وزارت نیرو شده و تا بازگشت به شرایط عادی جهت طولانی وجود دارد و باز هم بار سنگین مسوولیت بر دوش مردم افتاد!

منبع: فرارو
انتشار: 27 تیر 1400 بروزرسانی: 27 تیر 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1727

به "انتشار جداول خاموشی امروز شوخی بیش نبود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار جداول خاموشی امروز شوخی بیش نبود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید