توقف کار جایگاه های CNG در شمال شرق کشور، جایگاه های تهران فعالند

به گزارش مجله آی سیب، محسن جوهری با بیان اینکه در حال حاضر جایگاه های سی ان جی در بعضی از استان ها به علت افت فشار گاز تعطیل شده اند، اظهار کرد: در استان های شمال شرق کشور همانند خراسان، مازندران، گلستان و حتی گیلان جایگاه های سی ان جی تعطیل شده اند.

توقف کار جایگاه های CNG در شمال شرق کشور، جایگاه های تهران فعالند

رئیس انجمن صنفی سی ان جی کشور گفت: فعالیت جایگاه های سی ان جی در شمال شرق کشور متوقف شده و در بعضی استان ها نیز با اعمال محدودیت روبرو هستیم.

به گزارش ایسنا؛ محسن جوهری با بیان اینکه در حال حاضر جایگاه های سی ان جی در بعضی از استان ها به علت افت فشار گاز تعطیل شده اند، اظهار کرد: در استان های شمال شرق کشور همانند خراسان، مازندران، گلستان و حتی گیلان جایگاه های سی ان جی تعطیل شده اند.

وی با تاکید بر اینکه در بسیاری از استان ها با محدودیت روبرو هستیم، گفت: جایگاه های سی ان جی در استان های اصفهان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد با محدودیت روبرو هستند، جایگاه ها تعطیل نیستند اما در بعضی ساعات به صورت داوطلبانه جایگاه را تعطیل می نمایند، در واقع مدیریت مصرف صورت می گیرد.

رئیس انجمن صنفی سی ان جی کشور با اشاره به شرایط جایگاه های سی ان جی در تهران، گفت: در تهران هیچ کدام از جایگاه های سی ان جی تعطیل نیستند و به فعالیت خود ادامه می دهند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 3 بهمن 1401 بروزرسانی: 3 بهمن 1401 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 2212

به "توقف کار جایگاه های CNG در شمال شرق کشور، جایگاه های تهران فعالند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف کار جایگاه های CNG در شمال شرق کشور، جایگاه های تهران فعالند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید