مشکلات بخش کشاورزی جنوب کرمان به صورت ویژه دیده گردد

به گزارش خبرنگاران، احمد حمزه ظهر شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان گفت: اتفاقاتی که در کشور رخ می دهد نشان از برنامه ریزی دقیق دشمن برای آسیب زدن به سرمایه اجتماعی کشور است.

مشکلات بخش کشاورزی جنوب کرمان به صورت ویژه دیده گردد

وی اضافه نمود: نظام جمهوری اسلامی ایران متکی به آراء و نظر مردم است، دشمن هم در دنیا زیاد داریم و تنها چیزی که نظام را سرپا نگه داشته حمایت های مردمی از این نظام است.

حمزه گفت: کارهای که ترامپ انجام می دهد در جهت فاصله انداختن بین دولتمردان، مسئولان و مردم است.

وی بیان داشت: در جنوب استان در زمینه چاه های آب کشاورزی و استفاده از تسهیلات کشاورزی مشکل وجود دارد.

حمزه اضافه نمود: یکی دیگر از مشکلات جنوب استان در زمینه سرخانه است؛ گفته می گردد که سردخانه در منطقه اشباع گردیده و مجوز راه اندازی سردخانه جدید داده نمی گردد و این در حالیست که در جنوب مشکل اصلی ما این است که تعداد سردخانه برای تولیدات کشاورزی کافی نیست.

وی با تاکید بر لزوم صدور مجوز برای احداث مرغداری اعلام کرد: در پنج شهرستان جنوبی استان کرمان تنها یک واحد مرغداری 20 هزارتایی موجود است.

نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان ادامه داد: کار اصلی مردم جنوب استان کرمان دامدار و کشاورزی است و باید شرایط ویژه برای جنوب استان در این زمینه ها دیده گردد.

وی مسئله تامین سوخت چاه های فرم شماره یک را از دیگر مشکلات این منطقه برشمرد و گفت: قریب 50 درصد چاههای جنوب استان کرمان فرم شماره یک است.

حمزه توضیح داد: علیرغم اینکه شورای تامین مصوب نموده اما هنوز سوخت این نوع چاه ها تامین نمی گردد.

منبع: mehrnews.com

به "مشکلات بخش کشاورزی جنوب کرمان به صورت ویژه دیده گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکلات بخش کشاورزی جنوب کرمان به صورت ویژه دیده گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید